5. června 2018 14:00 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Padnoucí oblek a velká palebná síla. Chystá se restart Mužů v černém s Liamem Neesonem

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 1Diskuse
Snímek Muži v černém (1997). Plakát k filmu. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Snímek Muži v černém (1997). Plakát k filmu. | foto: Columbia Pictures

LOS ANGELES/LONDÝN Tajná státní agentura bojující proti mimozemským hrozbám, to jsou Muži v černém. Tentokrát se ale z Ameriky přesunou na britskou půdu. V plánovaném restartu série si hlavní role mají zahrát Liam Neeson a Chris Hemsworth. Snímek má premiéru v kinech naplánovanou na 17. května 2019.

Mimozemšťané nepřistávají jen v Americe, jak by se mohlo ze všech hollywoodských trháků zdát. Někteří si za svou přistávací plochu vyberou třeba i Anglii. Boj o osud světa se ponese ve značně odlehčeném duchu, jak jsou fanoušci série Muži v černém zvyklí.

Snímek Muži v černém (1997). Mopslík Mushu jako agent Frank.
Snímek Muži v černém (1997). Will Smith a Tommy Lee Jones jsou postrachem všech mimozemských šmejdů.

Role vedoucího britské paranormální divize by měla podle dostupných informací připadnout Liamu Neesonovi (Neznámý, 96 hodin). Agenty v terénu si zahrají Christ Hemsworth (Thor, Rivalové) a Tessa Thompsonová (Creed, Thor: Ragnarok). Studio Warner Bros. ale údajně neoslovilo herce Willa Smithe a Tommyho Lee Jonese, hvězdy předchozí trilogie.

Snímek natáčí režisér F. Gary Gray (Vyjednavač, Straight Outta Compton) na základě scénáře Matta Hollowaye a Arta Marcuma (oba mají na kontě snímky Iron Man nebo Kat: Válečná zóna). Jako výkonný producent nového filmu by se měl angažovat Steven Spielberg.

  • 1Diskuse
Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice
Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva nebo tři roky se to opravdu dá zvládnout. Akorát zapomeňte na způsob, jak jste se učila jazyky ve škole. Možná vám totiž vyhovuje úplně jiný typ učení.