19. listopadu 2018 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

Šperky z velkoobchodu pro každou příležitost

Šperky z velkoobchodu pro každou příležitost | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Šperky z velkoobchodu pro každou příležitost | foto: ČTK

Zavděčit se všem bývá nadlidský úkol. To ale neplatí v oblasti šperků. Současná nabídka je tak pestrá, že máte co nabídnout opravdu všem svým zákazníkům. Nezahálejte a přimějte zákazníky, aby u vás nakupovali a rádi se k vám vraceli.

Náušnice se hodí ke všemu

Bali, bez kamenů, křišťálové, se zirkonem. Bez náušnic si většina žen nedokáže představit život. A co je nejlepší – můžou je kombinovat s různými outfity, takže pokaždé budou originální a krásné. Dopřejte svým zákaznicím široký výběr.

Šperky z velkoobchodu pro každou příležitost

Prsteny jsou základem šperkovnice

Prsteny mají svou dávnou historii, nosili je už lidé ve starověkém Egyptě, Řecku i Římě. Ani po tisících let jsme se těchto stylových ozdob prstů nemohli vzdát. A není se čemu divit. Prsteny jsou oblíbené u všech zákazníků – u žen, mužů i dětí. Všichni se navíc shodnou, že jeden slušivý kroužek ve šperkovnici nestačí.

Přívěsky a náhrdelníky podtrhují outfit

Mladší dámy dávají přednost chokerům, starší upřednostňují perly. Nezapomeňte sledovat nejnovější trendy a zároveň myslete i na upjatější zákaznice. Stříbrné přívěsky a náhrdelníky dokážou oživit jakýkoliv outfit, proto byste měli nabízet opravdu pestrou paletu.

Šperky z velkoobchodu pro každou příležitost

Nezapomínejte na kvalitu

Když nabízíte svým zákazníkům rozmanitý sortiment, nikdy neslevujte z kvality. I sebemenší šperk, pokud je nekvalitní, může způsobit jeho nositeli alergickou reakci. Dbejte proto na to, abyste nabízeli pouze kvalitní zboží – ideálně šperky vyrobené z čistého stříbra s označením 925 nebo chirurgické oceli. Neobsahují totiž nikl, který může být pro lidské tělo škodlivý.

Spolupracujte s těmi nejlepšími

Váš dodavatel šperků by měl nabízet nejenom pestrý a kvalitní sortiment, ale měl by vám také zajistit uspokojivé služby. V All4Silver si našich klientů vážíme a nastavujeme podmínky k jejich maximální spokojenosti. Proto u nás můžete:

  • Odebírat zboží už od 1 kusu.
  • Objednávat v minimální hodnotě 2 500 korun.
  • Získat dopravu zdarma při objednávce nad 10 000 korun.

Navštivte naše webové stránky a poznejte, jak výhodná je spolupráce s námi.

Šperky z velkoobchodu pro každou příležitost

www.all4silver.com | velkoobchod se šperky

Najdete na Lidovky.cz