Sobota 22. ledna 2022, svátek má Slavomír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

5 NEJ: Co tento týden bavilo Olo

Design

  7:00
Olo měla náročný týden. Příprava Shooting Fashion Stars, přejíždění Praha - Miláno, focení.. Co přitom poslouchala a jaký kousek šatníku si brala nejraději na sebe?

OLO foto: Karel Losenický

"Jako NEJLEPŠÍ UDÁLOST TÝDNE bych vyzdvihla SHOOTING FASHION STARS, která se uskutečnila v galerii Mánes poslední březnový víkend."

SFS 2012

"NEJCHYTLAVĚJŠÍ PÍSEŇ, která mi zní celý týden v hlavě, není úplná novinka, ale tematicky je velmi aktuální: PATRICK WOLF: TOGETHER"

"NEJZAJÍMAVĚJŠÍ MÍSTO tohoto týdne byla galerie MÁNES v Praze. Je tam výborná tvůrčí energie, která snad nevyprchá ani po rozsáhlé rekonstrukci."

Mánes

"NEJOBLÍBENĚJŠÍM KOUSKEM ŠATNÍKU pro tento týden bylo triko od JAKUBA POLANKY z limitované edice Palindromy. Kolekci si můžete prohlédnout ZDE."

"MOJE OSOBNÍ NEJ tohoto týdne je ZJIŠTĚNÍ, že když se chce, všechno jde."

OLO

Módní a interiérová stylistka, choreografka, umělkyně. Jedna ze zakladatelek projektu Shooting Fashion Stars na podporu nastupující generace módních designérů v Čechách. Kreativní ředitekla Prague a Bratislava Fashion Weekendu. Žije napůl v Praze a Miláně. Úzce spolupracuje s návrhářkou Zuzanou Kubíčkovou a fotografem Karlem Losenickým.

Olo Křížová
Autor:

ANALÝZA: Tři důvody, proč Rusko vpadne na Ukrajinu. A tři další, proč ne

Premium Copak se asi odehrává v hlavě Vladimira Putina? To je otázka, kterou dnes řeší celý svět. Ruský prezident rozehrál...

Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

Nevěra dříve či později vztah zničí. A není cesty zpět, říká filmařka Sedláčková

Premium Vede doslova dvojí život ve dvou zemích. Ve Francii pracuje Andrea Sedláčková především jako střihačka filmů, u nás...