Čtvrtek 7. prosince 2023, svátek má Ambrož, Benjamin
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Umňoukaná alternativa? 5 NEJ jedenácti koček

Slovensko-cest

  7:00
Blogy se u nás rozjíždějí pomalu, ale pár z nich ale za zmínku stojí. Na jedenácti kočkách najdete všechno: módu, rozhovory, tipy, design i retro. Kde berou kočky inspiraci?

11 Koček foto: Archiv 11 Koček

NEJlepší KNÍŽKA poslední doby je podle nás 12 HODIN S OSKAREM. Celou ji vymyslela a nakreslila ilustrátorka Eva Maceková. Eva je navíc polovinou kreativního dua Dr. Laborator a to je doktor, do kterého jsme už delší dobu zamilované.

NEJ knížka

NEJlepší SHOP byl určitě SUMMER SHOP, který měl otevřeno v rámci výstavy letních klauzur na VŠUP. Nebýt (momentálně i celoživotně) takové socky, nakupujeme jako divé.

Ateliér oděvní tvorby spojený se summer shopem

NEJlepší KONCERT poslední doby byla pondělní kolaborace XXL – italských post-rockerů Larsen a Jamieho Stewarta z Xiu Xiu – na strahovské sedmičce. Taky měli NEJhezčí design TRIČEK. Na to, jak vypadalo jejich vystoupení u sousedů na Slovensku, se můžete podívat na videu níže.

NEJ triko NEJ koncertu

NEJlepších 5 NEJ ever vybrala Helena HEINZ, protože jich vybrala 21. Udělala si to po svém a to se nám líbí. Její entuziasmus je bezbřehý a tak nás NEJvíc překvapilo, že jich vybrala jenom 21. Dělá taky NEJlepší designový síťovky, za NEJlepší cenu, a proto si je můžou dovolit i ty NEJvětší socky z 11 koček.

NEJ síťovky NEJ Heleny Heinz

NEJlepší WEB je VAGUS.CZ, neboli „bulvární life style magazín pro máničky, pijany, misantropy, sociální nuly, hinduistické satanisty, jejich roštěnky a vyznavače kultu knjaze Miloše.“ Milujeme především rubriku ‚nádražky.‘

11 KOČEK

11 Koček

Móda, knížky, jídlo, pití, nakupování, tipy na výlety, drby, rozhovory, rady, inspirace, styl, šperky, boty, výstavy... Jedinečný blog 11 koček je těžké zaškatulkovat. Říká si arogantní umňoukaná alternativa a najdete tam vše, co momentálně kočky baví. Ať už jde o procházku po nábřeží, rozhovor s mladými návrháři nebo tip na dobrou limonádu, jedenáct koček si to nenechá pro sebe. A to je dobře.

http://jedenactkocek.blogspot.cz/

Autor: