22. června 2013 7:00 Lidovky.cz > Relax > Design

Jak působí český design v nákupním centru? Podívejte se

POP-UP českého designu v Centru Chodov | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy POP-UP českého designu v Centru Chodov | foto: Centrum Chodov

Mezi komerční značky produkující módu, obuv nebo šperky po miliónech, se na několik týdnu dostal i poctivý český design. Šperky Blueberries, boty Zuzany Serbak nebo mýdla Soap můžete totiž od tohoto týdne pořídit i v Centru Chodov.


„Jsme velmi rádi, že se nám podařilo realizovat tento ojedinělý projekt. Zákazníkům jako první nabízíme příležitost vybírat z výjimečných modelů devíti mladých oceňovaných návrhářů v jedné prodejně. Potvrzujeme tímto naše designové i trendové zaměření a v neposlední řadě také samotným návrhářům s radostí poskytujeme velkou podporu a skvělé zázemí. Věřím, že zákazníci Centra Chodov budou unikátním POP-UP STOREM nadšeni a uvítají možnost pořídit si originální zboží,“ řekla k projektu Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov.


V čisté instalaci od Kristýny Malované a Zbyňka Krulicha (Morphe) najdete značky Blueberries, Soap, jsem, Tjuuli, Fiorina Fury a Katarze a práci designérů Zuzany Serbak, Mira Saba a Markéty Richterové.


Jak to v obchodě vypadá se můžete podívat v článkové fotogalerii nebo přímo v Centru Chodov, POP-UP bude otevřen každý den až do 17. července.

terTereza Houdková

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.