20. března 2019 15:37 Lidovky.cz > Relax > Design

Nejtenčí mechanický chronograf. Značka Bvlgari dělá revoluci ve švýcarském hodinářství

Nové Serpenti Seduttori jsou novou interpretací kultovní řady Serpenti. Jsou... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nové Serpenti Seduttori jsou novou interpretací kultovní řady Serpenti. Jsou... | foto: Bvlgari

Bvlgari přepisuje pravidla celého hodinářského odvětví. Nové modely vycházející z tradice velkorysého italského stylu, nevázanosti a odborného know-how jsou zosobněním hodnot značky a otevírají tak dveře do nové, vzrušující budoucnosti švýcarského hodinářství.

Hodinářský veletrh Baselworld 2019 zasáhla vlna italské renesance. A to nejtenčím mechanickým chronografem v historii a pátým světovým rekordem pro Bvlgari. Nový model Serpenti Seduttori představuje nejnovější inkarnaci hodinek, které se „narodily pro to, aby byly zlaté“. 

Nové Serpenti Seduttori jsou novou interpretací kultovní řady Serpenti. Jsou luxusní jako sám čas. Nová kolekce obsahuje designové kousky, které otevírají novou odvážnou kapitolu hodinek Serpenti, pro něž je charakteristický tvar kapky. Inspirací jsou zde hodinky Serpenti Tubogas. 

Bvlgari přepisuje pravidla celého hodinářského odvětví. Nové modely vycházející...
Serpenti jsou hodinky proslulé svým originálním tvarem a nový model Seduttori...

Serpenti jsou hodinky proslulé svým originálním tvarem a nový model Seduttori je tenčí než kdykoliv předtím, má flexibilní náramek inspirovaný původními hodinkami Serpenti a je korunován drahokamy v kabošonovém výbrusu, které odkazují na DNA Bvlgari jako tradiční římské šperkařské značky. V kolekci jsou hodinky z růžového, žlutého i bílého zlata a model s diamantovým pavé.

„Naše schopnost skloubit avantgardní a velkorysý italský design s tím nejlepším přesným švýcarským mechanickým inženýrstvím a řemeslnou tradicí – proto hovoříme o italské renesanci od Bvlgari. Je to skutečná revoluce v designu i technologii,“ komentuje Jean-Christophe Babin, CEO Bvlgari.

Na veletrhu Baselworld 2019 měl také premiéru nový a unikátní model Octo Roma Grande Sonnerie s komplikací věčného kalednáře. Tyto hodinky vznikly u příležitosti 25. výročí uvedení modelu Grande Sonnerie by Gerald Genta na trh v roce 1994 a představují platný přírůstek do modelové řady Bvlgari Grande Sonnerie.

Na veletrhu Baselworld 2019 měl také premiéru nový a unikátní model Octo Roma...

Od roku 1994 značka Bvlgari uvedla na trh pod názvem Grande Sonnerie více než 90 modelů hodinek a letošní rok bude pro Bvlgari rokem Grande Sonnerie. Strojky prošly od svých počátků významnou inovací a nyní disponují bezpečným nastavením, které strojek chrání při natahování se zvonkohrou a brání aktivaci minutového gongu v režimu grande sonnerie, což je u tak složitého pohonného mechanismu výrazem ultimátního know-how.

Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!