Pátek 14. června 2024, svátek má Roland
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Design

Kde koupit designové vánoční dárky? SmetanaQ chystá i charitativní tombolu

Dana Bezděková představuje rozšířenou kolekci TRIFFID novus foto: Adéla Havelková

Dárky od designérů ze SmetanaQ Showroomu potěší hned dvakrát. Nejen, že můžete koupit designové skvosty se slevou, přispějete ještě na dobrou věc. V rámci koktejl openingu proběhne totiž charitativní tombola s designovými dárky.
  16:47

Návštěvníci se v prosinci během akce mohou těšit také na prodlouženou otevírací dobu a vánoční drink se samotnými designéry.

Vedle designérů, kteří v Showroomu působí již několik let, jako je šperkařka Dana Bezděková, módní návrhářka Hana Frišonsová, Jana Rollo, ekvádorský obuvník Fernando Echeverria nebo šperkařka Hana Polívková, se představí také módní návrhářka Dominika Kozáková nebo šperkařka Antonie Lecher.

Speciální designérská akce Vánoce na Smetaně je pro všechny, kteří chtějí podpořit lokální tvůrce. Během pěti dnů si mohou návštěvníci pořídit módní kousky a také šperky a doplňky, které potěší je či jejich blízké.

Předvánoční akce Vánoce na Smetaně v prosinci zaplní multikulturní dům SmetanaQ. Druhý ročník proběhne od 7. do 11. prosince v Showroomu, který nabídne produkty stálic českého designu s 10% slevou.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!