24. dubna 2017 6:28 Lidovky.cz > Relax > Domácí mazlíčci

SOUTĚŽ: Vyhrajte české krmivo pro psy

Pes by měl mít přísun potravy po celý den | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Pes by měl mít přísun potravy po celý den | foto: Shutterstock

Server Lidovky.cz přichystal pro majitele psů soutěž o holistické krmivo Marp. Granule české značky obsahují především maso a žádné obiloviny. A jak je můžete vyhrát?

Pro výherce je připraveno 5 kbelíků krmiva Marp z internetového obchodu Krmiva-pucalka.cz . A jak je můžete vyhrát? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku: Jak se jmenuje veterinář, který pravidelně přispívá do rubriky Domácí mazlíčci? Správné odpovědi posílejte do čtvrtka 27. dubna.

Holistické krmivo Marp

Holistická řada granulí a konzerv Marp splňuje maximální požadavky na špičkové složení. Krmivo má vysoký obsah masa a je vyrobeno z receptů, které neobsahují obiloviny. Holistické produkty mají díky svému vysokému obsahu bylinek velmi pozitivní vliv na zvířecí organismus a je výbornou prevencí proti budoucím zdravotním komplikacím.

Lidovky.cz

Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete
Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete

Chcete někomu udělat radost pohledem, který domalujete a vybarvíte s dětmi? Připravili jsme celou sérii, kterou si zdarma stáhnete. Využít ji mohou i účastníci našeho Letního kolotoče.