25. září 2017 6:01 Lidovky.cz > Relax > Domácí mazlíčci

SOUTĚŽ: Vyhrajte granule pro své čtyřnohé mazlíčky

Pes by měl mít přísun potravy po celý den | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Pes by měl mít přísun potravy po celý den | foto: Shutterstock

Doxneo je grainfree krmivo pro psy všech věkových kategorií, které je vhodné i pro psy s citlivým zažíváním a alergiemi. Složení holistického krmiva Doxneho je sestaveno tak, aby bylo maximálně funkční a podporovalo u psů dobrou kondici, optimální osvalení, špičkovou srst a bezproblémové zažívání.

V krmivu je jeden hlavní zdroj živočišných bílkovin. Receptury jsou ve variantách: kachna, jehně a krůta. Jeden vedlejší zdroj živočišných bílkovin – ryba. Tuky jsou zastoupeny lososovým olejem v kombinaci s rostlinným tuky, díky čemuž má krmivo ideální poměr omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin. 

Jako hlavní zdroj uhlohydrátů vévodí krmivu brambory, které jsou velmi dobře stravitelné a nejsou na ně alergické reakce jako na běžné obiloviny. Krmivo je doplněno pořádnou porcí bylinek, které napomáhají imunitnímu systému a zlepšují fungování celého organismu psa. 

A jak jeden ze čtyř balíků vyhrát? Stačí odpovědět jednoduchou otázku: Ve které pražské čtvrti najdete  Amarago - obchod s potřebami pro domácí mazlíčky? Odpovědi posílejte do neděle 1. října. Ze správných vybereme výherce. 

DoxneoLidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!