Úterý 5. března 2024, svátek má Kazimír
130 let

Lidovky.cz

Lidé

Al Pacino je v 83 letech opět otcem. Nadržený stařík, kritizuje moderátorka

Al Pacino a Noor Alfallahová (Los Angeles, 8. dubna 2023) foto: Profimedia.cz

Herec Al Pacino (83) a jeho přítelkyně Noor Alfallahová (29) se stali rodiči chlapce, kterému dali jméno Roman. Na otcovství v tak pozdním věku zareagovala bývalá moderátorka Chelsea Handlerová (48). Ta Al Pacina, ale i třeba Roberta De Nira, který se stal otcem nedávno v 79 letech, nazvala nadrženými staříky.
  7:06aktualizováno  7:48

Píše server CNN. Držitel Oscara za roli ve filmu Vůně ženy má už tři další děti. Dvaadvacetiletá dvojčata Antona a Olivii a o jedenáct let starší dceru Julii Marii.

Když se začátkem tohoto měsíce objevily zprávy, že se Al Pacino má stát opět otcem, jeho přítel a herec Robert De Niro se zaradoval. „Bůh mu žehnej,“ prohlásil De Niro, který se v květnu stal opět otcem - a to ve svých 79 letech.

Al Pacinovým dosud posledním snímkem byla role ve filmu Gucci z roku 2021.

Pacino se svou přítelkyní, filmovou producentkou Noor Alfallahovou tvoří pár od dubna 2022. Alfallahová se dostala na titulní stránky poprvé v roce 2017, kdy chodila se zpěvákem Rolling Stones Mickem Jaggerem. V té době jí bylo 22 let, Jaggerovi 74, připomíná web Latestly.com.

Nová epidemie, kritizuje moderátorka

K rodičovství mužů v tak pozdním věku se vyjádřila bývalá moderátorka a komička Chelsea Handlerová. Ta na Instagramu sdílela příspěvek, v němž se opřela do Al Pacina, ale i dalších otců „v pozdním věku“ Roberta De Nira, či Aleca Baldwina a Elona Muska.

Moderátorka Chelsea Handlerová na snímku z března 2023

A vyzvala k akci proti „nadrženým starým mužům“ světa, píše portál FoxNews.

„Zemí se šíří nová epidemie a není to další virus,“ řekla Handlerová v klipu na Instagramu. „Je to horší - jsou to nadržení staříci, kteří nepřestanou trousit své semeno,“ prohlásila a ve svém příspěvku sdílela koláž výše zmíněných mužů.

5. srpna 2015

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!