Pátek 24. května 2024, svátek má Jana
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Alanis Morissette se svěřila: Jsem těhotná a bojím se molů

Lidé

  7:00
NEW YORK - Kanadsko-americká zpěvačka a skladatelka Alanis Morissetteová je těhotná - tuto informaci podle DPA jako by mimochodem uvedla na stránkách amerického časopisu Us Magazines. Čtenářům také prozradila, že se bojí molů.

Alanis Morissette foto: Reuters

Šestatřicetiletá zpěvačka v magazínovém dotazníku nazvaném "25 věcí, které o mě ještě nevíš" sdělila podle DPA na posledním místě: "Jsem těhotná!" Další podrobnosti však nepřipojila.

Morissetteová na stránkách časopisu také prozradila, že jako dítě mluvila německy, neboť jako malá žila se svými rodiči tři roky ve Schwarzwaldu. Radost jí dělá zařizování bytu i cestování letadlem a je sběratelkou éterických olejů z celého světa.

"Mám již připravenou polovinu knihy, která je dílem psychologická, dílem filozofická. Obsahuje i něco z duchovní oblasti, pár otázek a odpovědí. Je v ní něco z prózy i umění - a nejde o paměti," uvedla podle DPA dále Morissetteová.

Alanis Morissetteová, celým jménem Alanis Nadine Morissetteová, se narodila 1. června 1974 v kanadské Ottawě, má však i americký pas. Od května je vdaná za třicetiletého rapera MC Souleyeho, jehož občanské jméno je Mario Treadwayla.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!