Čtvrtek 1. června 2023, svátek má Laura
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Nejkrásnější ženou světa je zpěvačka Beyoncé

Lidé

  7:00
NEW YORK - Třicetiletá americká zpěvačka Beyoncé Knowlesová je podle magazínu People nejkrásnější ženou světa. Jako další krásné ženy uvádí magazín, zatím jen na svých webových stránkách, kolumbijskou herečku Sofíi Vergaraovou a jihoafrickou herečku Charlize Theronovou.

Největší událostí předávání cen MTV bylo oznaméní Beyoncé, že je těhotná foto: Reuters

Držitelka 16 Grammy a novopečená matka byla vyhlášena nejkrásnější ženou světa necelé čtyři měsíce po narození dcery, kterou má s rapperem Jay-Z, za něhož se provdala v roce 2008.

"Cítím se být krásnější než kdykoli předtím díky porodu," řekla zpěvačka, která titul nejkrásnější ženy světa podle magazínu People přebírá po herečce Jennifer Lopezové.

V čele žebříčku amerického magazínu byly v minulosti například Michelle Pfeifferová, Julia Robertsová, Nicole Kidmanová, Halle Berryová, Jennifer Anistonová nebo Angelina Jolie.

Zapojte se do diskuze! Nově přes SMS

Magazín, který se na amerických novinových stáncích objeví v pátek, zveřejnil sled fotografií s dalšími umístěnými ženami. Na čtvrtém místě se letos zjevně umístila dcera Phila Collinse, herečka Lily Collinsová. Následují další herečky Madeleine Stoweová, Christina Hendricksová, Michelle Williamsová, Paula Pattonová. Devátá je country zpěvačka Miranda Lambertová následovaná Kate Middletonovou.

Autoři: ,