Středa 19. ledna 2022, svátek má Doubravka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Nejkrásnější ženou světa je zpěvačka Beyoncé

Magazín

  7:00
NEW YORK - Třicetiletá americká zpěvačka Beyoncé Knowlesová je podle magazínu People nejkrásnější ženou světa. Jako další krásné ženy uvádí magazín, zatím jen na svých webových stránkách, kolumbijskou herečku Sofíi Vergaraovou a jihoafrickou herečku Charlize Theronovou.

Největší událostí předávání cen MTV bylo oznaméní Beyoncé, že je těhotná foto: Reuters

Držitelka 16 Grammy a novopečená matka byla vyhlášena nejkrásnější ženou světa necelé čtyři měsíce po narození dcery, kterou má s rapperem Jay-Z, za něhož se provdala v roce 2008.

"Cítím se být krásnější než kdykoli předtím díky porodu," řekla zpěvačka, která titul nejkrásnější ženy světa podle magazínu People přebírá po herečce Jennifer Lopezové.

V čele žebříčku amerického magazínu byly v minulosti například Michelle Pfeifferová, Julia Robertsová, Nicole Kidmanová, Halle Berryová, Jennifer Anistonová nebo Angelina Jolie.

Zapojte se do diskuze! Nově přes SMS

Magazín, který se na amerických novinových stáncích objeví v pátek, zveřejnil sled fotografií s dalšími umístěnými ženami. Na čtvrtém místě se letos zjevně umístila dcera Phila Collinse, herečka Lily Collinsová. Následují další herečky Madeleine Stoweová, Christina Hendricksová, Michelle Williamsová, Paula Pattonová. Devátá je country zpěvačka Miranda Lambertová následovaná Kate Middletonovou.

Autoři: ,

Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

Nečekaný příbuzenský vztah. Vévodkyně Kate a Meghan pojí krev Přemyslovců

Premium Učebnice mluví jasně. Přemyslovci vymřeli po meči v roce 1306, kdy byl mladičký král Václav III. zákeřně zavražděn...

Češi investují do kryptoměn ve velkém. Stát řeší, jak je přinutit přiznat zisky

Premium Ještě nedávno byly virtuální měny jako bitcoin investicí především pro lidi, kteří chtěli experimentovat a nebáli se...