Pondělí 22. dubna 2024, svátek má Evženie
130 let

Lidovky.cz

Herečka Cameron Diazová je v 51 letech dvojnásobnou maminkou

Lidé

  9:30
Herečka Cameron Diazová (51) je dvojnásobnou matkou. S mladším manželem, muzikantem Benjim Maddenem (44) oznámili, že přivítali na světě své druhé dítě – chlapečka jménem Cardinal. Na toho doma čekala starší sestra, čtyřletá Raddix. Cardinal se narodil v pátek 22. března, pravděpodobně ho stejně jako hereččinu dceru odnosila náhradnice.

„Jsme nadšení, že můžeme oznámit narození našeho syna Cardinala Maddena. Je úžasný! Jsme moc šťastní a vděční, že je tady s námi! Cítíme se požehnaní a posíláme mnoho lásky od naší rodiny k těm vašim,“ napsali na Instagram Cameron Diazová a Benji Madden.

„Kvůli bezpečí našich dětí i našemu soukromí tu nebudeme zveřejňovat žádné fotografie. Ale je opravdu moc roztomilý,“ dodali manželé, kteří odmítají na rozdíl od mnoha dalších slavných rodičů dávat na sociálních sítě snímky svých potomků.

Ačkoliv herečka není na Instagramu příliš aktivní a od roku 2014 zde zveřejnila pouze 75 fotek, sleduje ji tu téměř 12 milionů lidí.

We are blessed and excited to announce the birth of our Son, Cardinal Madden❤️He is awesome and We are all so happy he is here! For the kids safety and privacy we won’t be posting any pictures- but he’s a really cute ☺️We are feeling so blessed and grateful Sending much love from our fam to yours ❤️Best wishes and Good Afternoon!! ⚡️

23. března 2024 v 1:31, příspěvek archivován: 24. března 2024 v 8:37

S manželem, členem kapely Good Charlotte Benjim Maddenem, kterého si vzala v roce 2015, si čtyři roky užívali poklidný život. „Je zábavné, když nikdo neví, co dělám. Jsem pánem svého času. Netočím žádné filmy, proto nemusím v rámci propagace nikomu nic říkat. Už to nedělám. Žiji si zkrátka jen svůj život,“ prohlásila Cameron Diazová v jednom z rozhovorů. V lednu 2020 pak přivítali na světě dceru Raddix, kterou jim odnosila náhradní matka.

Diazová se předloni vrátila k herectví. Na plátnech kin měla po letech potěšit diváky ve filmu Back in Action v hlavní roli s Jamiem Foxxem, který však v dubnu prodělal krvácení do mozku. Akční komedii oba letos dotáčejí, zatím však není známo, kdy bude uvedena do kin.

Autoři:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!