Středa 29. listopadu 2023, svátek má Zina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Kurková bude radit v americké show začínajícím modelkám

Lidé

  7:00
Česká topmodelka Karolína Kurková se stane jednou ze tří poradkyň v nové americké reality show pro nadějné modelky pojmenované příznačně The Face (Tvář).

Topmodelka Karolína Kůrková foto: ČTK

Vítězka soutěže se totiž stane "tváří" některé z významných obchodních značek, jejíž název však televizní společnost Oxygen Media ještě neprozradila. Další dvě topmodelky, které zasvětí dívky vybrané z celého světa do vrcholového modelingu, budou Naomi Campbellová a Coco Rochaová.

Natáčení reality show The Face začne v září a pořad se na televizních obrazovkách objeví od příštího roku. Trio supermodelek si v něm vytvoří své vlastní týmy a začínající modelky provede přes někdy fascinující - a někdy zase méně zářivý - svět castingů a prvních společenských akcí.

Modelka Karolína Kurková.

Kurková se těší na pobyt v New Yorku
"Jsem spíš hodný člověk, ale vím, že když chce někdo něčeho dosáhnout, musí být na sebe tvrdý a neústupný," řekla podle AP osmadvacetiletá Kurková. Kurková dělala předtím, než vstoupila do světa modelingu, gymnastiku, takže v sobě měla od počátku vštípenu silnou pracovní morálku a věděla, že nic není tak jednoduché, jak to vypadá.

Kurková se těší, že bude během natáčení The Face několik měsíců bydlet v New Yorku, ale ve svém obvyklém pracovním nasazení prý ani tentokrát nepoleví. "Nikdy jsem to (svou kariéru) nepovažovala za jisté jednou provždy. Vždycky jsem se ptala, co mohu udělat lépe? Nikdy nenastal okamžik, kdy bych si řekla: ´To je ono, to se mi povedlo.´ ... Vždycky jsem přemýšlela o tom, co bude dál," řekla dále tato slavná blondýnka z Děčína.

Kurková také prozradila, že sice Campbellovou ani Rochaovou příliš dobře osobně nezná, ale obě obdivuje: "Mluvím teď za nás za všechny: užíváme si úžasnou kariéru a chceme se s ostatními podělit o to, co jsme se naučily."

Autor:

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.
Obchodní zástupce – stomatologie

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.
Jihomoravský kraj
nabízený plat: 45 000 - 90 000 Kč