Sobota 18. května 2024, svátek má Nataša
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Na světovém finále Elite Model Look zvítězila Češka

Lidé

  6:50
ŠEN-ČEN - Češka Barbora Podzimková zvítězila ve světovém finále nejprestižnější modelingové soutěže Elite Model Look, které se letos konalo v čínském Šen-čenu. Český zástupce Josef Utěkal skončil mezi muži třetí.

Barbora Podzimková foto: ČTK

Podzimková jako celosvětová vítězka 31. ročníku soutěže, jež hledá budoucí hvězdy modelingového průmyslu, získala od agentury Elite garantovaný kontrakt v hodnotě 15.000 eur. Patnáctiletá Češka tak navázala na úspěchy české krásky Evy Klímkové, která obsadila první místo ve stejné soutěži loni, informovala PR agentura Blue Gekko.

PODÍVEJTE SE:

„Jsem nadšen z tohoto historického úspěchu České republiky, kdy dva roky po sobě získala Češka světové prvenství. Věřím, že se Barbora Podzimková brzy zařadí mezi hvězdy modelingového průmyslu. Jsem také velice rád, že první zástupce v mužské sekci, Josef Utěkal, se na světovém finále umístil na nádherném 3. místě,“ zhodnotil výkony českých reprezentantů Saša Jány, ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro Českou a Slovenskou republiku.

Modelingové hvězdy

Ze soutěže Elite Model Look organizované agenturou Elite Model Management vzejde každý rok budoucí hvězda modelingového průmyslu. Od svého vzniku roku 1983 vyhledává Elite Model Look nové talenty po celém světě. Objemem, kvalitou i profesionálním přístupem je dnes tato soutěž největší a nejprestižnější svého druhu na světě. Koná se ve více než 50 zemích světa a každoročně se do ní přihlásí více než 400.000 začínajících modelek. Na molech Elite Model Look se světu poprvé představily například modelky Gisele Bündchenová, Linda Vojtová, Cindy Crawfordová a Linda Evangelistová.

Autoři: ,

Vyhrajte balíček z řady sebamed Anti-Redness
Vyhrajte balíček z řady sebamed Anti-Redness

Minulý týden jste soutěžili se sebamedem o kosmetiku pro nejmenší. Tento týden si pojďte zahrát o péči pro vás, a to konkrétně o řadu Anti-Redness,...