Úterý 28. května 2024, svátek má Vilém
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Lidé

David Beckham žaluje Marka Wahlberga, žádá přes 8 milionů dolarů

David Beckham propagoval značku F45. Nyní žaluje její majitele, včetně herce Marka Wahlberga, pro podvodné jednání a žádá ušlý zisk. foto: Profimedia.cz

Bývalý fotbalista David Beckham (48) se s hercem Markem Wahlbergem (52) spřátelil, když se přestěhoval do Los Angeles. V roce 2019 Wahlberg koupil podíl ve fitness značce F45 a Beckham se značkou později začal spolupracovat. Teď ale tvrdí, že nedostal, co mu bylo slíbeno.
  15:17

David Beckham v roce 2020 souhlasil, že se stane globálním ambasadorem australské značky F45, kterou spoluvlastní Mark Wahlberg. V rámci značky propagoval vlastní řadu tréninkových pomůcek a sdílel příspěvky propagující fitness centra F45 na svém Instagramu.

Společnost F45 mu slíbila akcie, které ale údajně dostal až v době, kdy jejich cena výrazně klesla. Žaluje proto společnost Mark Wahlberg Investment Group a zakladatele F45 o náhradu škody.

Beckham požaduje 8,5 milionu dolarů (v přepočtu přes 200 milionů korun), což je podle jeho právníků ztráta zisku v důsledku zpoždění vydání akcií. Wahlberg a jeho společníci obvinění z podvodného jednání odmítají jako nepodložené.

A sneak peek from when ACCESS HOLLYWOOD visit F45 for a session with @mariolopez , @markwahlberg and @mikaellindnord
Getting the training in for Fridays premiere of Arthur the King @arthurthekingmovie

12. března 2024 v 21:08, příspěvek archivován: 20. dubna 2024 v 12:49

Cena akcií společnosti F45 byla na začátku 16 dolarů. V době, kdy je měl Beckham dostat, byla cena 12 dolarů. Dostal je ale až v době, kdy klesla na 3 dolary. V současnosti je cena akcií pouhých 15 centů a společnost uzavírá franšízy v Austrálii, USA i Británii. Mark Wahlberg se ale snaží značku povznést a svůj Instagram plní propagačními videi.

Autor:

7 tipů, jak na citlivé zuby v těhotenství
7 tipů, jak na citlivé zuby v těhotenství

Hladina hormonů v těle se v průběhu těhotenství mění stejně jako chutě a jídelníček. Mnoho těhotných také trápí časté nevolnosti. Následkem toho...