Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Důvod rozvodu s Jolie? Pitt je vyšetřován pro údajné týrání dětí

Lidé

  18:16
LOS ANGELES - Amerického herce Brada Pitta šetří policie kvůli podezření, že minulou středu na letišti psychicky a fyzicky napadl své děti. Vyšetřování vede policie a krajské oddělení pro ochranu dětí a rodiny v Los Angeles. Incident mohl vést jeho manželku Angelinu Jolie k podání žádosti o rozvod.

Brad Pitt s dětmi foto: Shutterstock

O události, která se měla odehrát minulou středu, informuje americký zpravodajský server TMZ, který se specializuje na informace ze světa celebrit.

Brad Pitt údajně ústně i fyzicky napadl své děti během letu soukromým tryskáčem, ve kterém společně s ním a dětmi cestovala také jeho žena Angelina Jolie, uvádí server

Angelina Jolie podala žádost o rozvod. S Bradem Pittem byla 12 let

TMZ. Podle svědků, na něž ze server odvolává, Pitt pokračoval v hrubém chování i poté, co letadlo v osm večer přistálo na letišti. Prý se dokonce pokusil odjet v jednom z nákladních aut vezoucích palivo. Udání na policii podal zřejmě jeden ze svědků incidentu.

Brad Pitt a Angelina Jolie s dětmi
Brad Pitt s Angeliou Jolie

Sever TMZ dále uvádí, že Brad i Angelina již byli přivoláni k výslechu a probíhá vyšetřování. Policie bude pokládat otázky i jejich dětem. Angelina Jolie odešla od Pitta druhý den a následně podala žádost o rozvod. Server již dříve informoval o tom, že Jolie do rozvodových papírů zapsala jako datum odloučení čtvrtek 15. září.

Autor: