Úterý 3. srpna 2021, svátek má Miluše
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Gillian Andersonová alias agentka Scullyová vytvořila svou první módní kolekci

Magazín

  5:06
Herečka Gillian Andersonová nedávno dokončila projekt s módní značkou Winser London, v rámci kterého vytvořila kolekci zaměřenou na základní kousky, které nemohou chybět v žádném dámském šatníku. Do kolekce zařadila například elegantní kabáty, chlapecký svetr, hedvábnou blůzu nebo cigaretové kalhoty. Jednoduše kousky, které se hodí do práce a zároveň si je žena může vzít i ve volných chvílích.

Gillian Andersonová alias agentka Scullyová vytvořila svou první módní kolekci foto: Instagram/Gilliana

Gillian Andersonová
Herečka Gillian Andersonová

Herečka navíc řekla, že se zamilovala do práce při tvoření těchto kousků. „Je opravdu zázrak držet v ruce věci, které byly ještě nedávno pouze na papíře. Jde o luxusní, ale zároveň praktické oděvní kousky, které jsou vyrobeny tak, aby již zůstaly nedílnou součástí vaší skříně. U mě tomu tak rozhodně bude,“ dodala Andersonová.

Cílem zakladatelky a výkonné ředitelky značky Winser London, Kim Winserové, bylo zahrnout do procesu navrhování nových kolekcí úspěšné, sebevědomé a stylové ženy. „Gillian má moderní a osobní styl a cit pro módu. Zná také velice dobře naše kolekce. Byla tak ideální volbou pro naši společnost. Jsem také velice ráda, že si spolupráci s naší značkou užila a výsledek je opravdu perfektní. Nabízí totiž našim zaneprázdněným a chic zákaznicím něco naprosto nového a úžasně nositelného,“ sdělila Winserová.

Autor: