Úterý 6. prosince 2022, svátek má Mikuláš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Po Kylie Minogue získala titul pánského časopisu GQ Karolína Kurková

Lidé

  7:17
BERLÍN - Česká modelka Karolína Kurková získala ocenění gentlewoman roku, které uděluje německé vydání pánského magazínu GQ (původně Gentlemen’s Quarterly). Ceny určené pro představitele sportu, hudby, módy či filmu si odnesli také například americký zpěvák Lenny Kravitz či německý fotbalový útočník Miroslav Klose.

Topmodelka Karolína Kurková foto: Reprofoto

„Když Karolína Kurková ve čtvrtek kráčela v Berlíně po červeném koberci na předávání cen německého (časopisu) GQ, vystavovala v odvážném modelu dobře na odiv svou ladnou postavu,“ napsal o účasti Kurkové portál dailymail.co.uk.

ČTĚTE TAKÉ:

Kurková získala ocenění, které je součástí cen mužů roku. V kategoriích, kterých bylo letos deset, je tradičně jedna „nemužská“, jíž je právě titul gentlewoman. Loni ho získala australská zpěvačka Kylie Minogue.

Australská zpěvačka Kylie Minogue.
Americký rocker Lenny Kravitz vystoupil v pražské O2 areně
Herec Donald Sutherland.
Hrdina filmu Půlnoc v Paříži Adrien Brody

Spolu s třicetiletou Kurkovou dostali v Berlíně ocenění také například Kravitz (kategoriemezinárodní hudba), kanadský herec Donald Sutherland (legenda), americký herec Adrien Brody (mezinárodní film), Klose (sport), návrhář Paul Smith (móda) či britský zpěvák James Blunt (sociální média).

Miroslav Klose oslavuje saltem gól proti Ghaně.

Magazín GQ, který začal vycházet ve 30. letech minulého století ve Spojených státech a který se později rozšířil i do dalších zemí, se věnuje módě, stylu, jídlu, hudbě, filmu, sexu, sportu, moderní technice a knihám. Časopis také pomohl vytvořit obraz metrosexuála, který věnuje podle některých kritiků až přehnanou péči o svůj zevnějšek.

Autoři: ,

Mohlo by vás zajímat