Středa 7. června 2023, svátek má Iveta, Slavoj
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Hložek: Spor s Kotvaldem nás stál hodně

Lidé

  13:47
PRAHA - Stanislav Hložek po letech promluvil o sporu, který vedl k rozpadu přátelství mezi ním a Petrem Kotvaldem. A jak sám přiznal, kvůli "rozkmotření" oba přišli o spoustu peněz.

Zpěvák Stanislav Hložek foto: Pavel Gwužď, NextFoto

"Nerad se k tomu vracím. Tenkrát, když jsme byli na vrcholu slávy, tak Petr chtěl začít zpívat sólově a mně to přišlo hloupé, protože jsme tak přicházeli o spoustu zajímavých nabídek," přiznal lidovkam.cz Hložek s tím, že někdejší Kotvaldovo rozhodnutí oběma velmi ublížilo. Začali přicházet o mnoho nabídek a pomalu začali upadat v zapomnění.

"Určitě jsme utrpěli i po finanční stránce, i když jsme každý vystupovali sám. Není tomu dlouho, co jsme nakonec zakopali válečnou sekeru. Už nejsme nejmladší a shodli jsme se, že bychom naše písně mohli oprášit," přiblížil Hložek, který se těší, až spolu za pár týdnů vystoupí v Mostě. "Věřím, že si lidé rádi zavzpomínají a hlavně to pro nás bude stěžejní bod, u kterého uvidíme, jestli se touhle cestou pouštět dál," dodala hvězda osmdesátých let s tím, že na svých koncertech fanoušci uslyší především původní skladby. Nové skladby zatím nechystají.

Autor:

BOOM! Získejte vibrační kuličky na posílení pánevního dna
BOOM! Získejte vibrační kuličky na posílení pánevního dna

Potřebujete posílit pánevní dno, ale nemáte čas na aktivní cvičení? Značka BOOM představila Pulzační a vibrační kuličky, které aktivně posilují...