Čtvrtek 13. června 2024, svátek má Antonín
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Lopezová se počtvrté vdala, Afflecka si vzala 20 let po prvních zásnubách

Lidé

  9:44
Ben Affleck (49) a Jennifer Lopezová (52) se v sobotu po půlnoci jen několik měsíců po dubnových zásnubách vzali ve svatební kapli v Las Vegas. Zpěvačka a herec se měli brát už v roce 2004, krátce před svatbou se však rozešli. Manželství uzavřeli poté, co se k sobě loni po sedmnácti letech vrátili.

Pár oznámil svůj sňatek v newsletteru, který vydává Lopezová. Poodhalil v něm, že letěli do pouštního města v Nevadě, kde získali povolení k sňatku. Affleck a Lopezová se vzali v sobotu pozdě večer v kapli A Little White Wedding Chapel, která nabízí i uzavření sňatku z okna automobilu.

„Láska je nádherná. Láska je laskavá. A ukazuje se, že láska je i trpělivá. Dvacet let trpělivá. Přesně to jsme chtěli,“ uvedla zpěvačka na svém webu. Pod oznámení se podepsala jako „paní Jennifer Lynn Afflecková“.

„Když vydržíte dostatečně dlouho, možná zažijete nejlepší moment života v kapli ve Vegas v půl jedné ráno společně s vašimi dětmi a po boku člověka, se kterým zůstanete navždy,“ píše zpěvačka.

„Praštili jsme do toho,“ oznámila poté Jennifer Lopezová v neděli také fanouškům na Instagramu a pochlubila se na selfie z postele snubním prstenem.

Zprávy o sňatku hereckého páru se začaly šířit poté, co úřad pro okres Clark na svých webových stránkách zveřejnil, že dvojice získala povolení k sňatku, které bylo vyřízeno v sobotu.

Ben Affleck a Jennifer Lopezová začali spolu chodit v roce 2002 poté, co se do sebe zamilovali při natáčení romantické komedie Gigli. Ten samý rok dal herec zpěvačce velký zásnubní prsten s růžovým diamantem. V roce 2003 jen několik dní před svatbou zasnoubení zrušili a o několik měsíců později se rozešli.

Podle amerického bulváru byla za rozchodem hercova záliba v alkoholu a časté návštěvy striptýzových klubů a kasín.

Jennifer Lopezová se na svém webu pochlubila fotkami ze svatby s Affleckem (17. července 2022)

Bývalí partneři se dali opět dohromady po rozchodu zpěvačky se snoubencem, baseballistou Alexem Rodriguezem. S tím žila Lopezová čtyři roky, zásnuby oznámili už v roce 2019. Kvůli koronavirovým nařízením svatbu dvakrát přesouvali a nakonec ji zrušili úplně.

Loni v květnu se k sobě Affleck s Lopezovou vrátili po téměř dvaceti letech a letos v dubnu se zasnoubili. Na jaře si společně koupili dům za padesát milionů dolarů, v němž od té doby žijí.

Affleck byl ženatý jen jednou, v roce 2005 si vzal herečku Jennifer Garnerovou, s níž má dvě dcery a syna. Rozvedli se v roce 2018.

Třikrát rozvedená Lopezová randila před vztahem s Rodriguezem krátce s raperem Drakem či o poznání mladším tanečníkem Casperem Smartem. Byla vdaná za herce Ojaniho Nou, dva roky byla také manželkou herce Crise Judda. Se zpěvákem Marcem Anthonym byli po svatbě v roce 2004 deset let manželé a mají spolu čtrnáctiletá dvojčata Emmu a Maxe. Rozvedli se před devíti roky.

Autoři: ,

Opalovací krém pro miminka: Jaký vybrat?
Opalovací krém pro miminka: Jaký vybrat?

Pokožka novorozenců a kojenců je tenká, zranitelná a má méně melaninu, což je pigment, který chrání pokožku před slunečním zářením. Kůže miminka je...