Sobota 10. prosince 2022, svátek má Julie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Jessica Simpson se bude znovu vdávat. Hudebníka vyměnila za fotbalistu

Lidé

  21:00
LOS ANGELES - Americká herečka a zpěvačka Jessica Simpson je připravena se znovu vdávat. Tentokrát by se zřejmě chtěla stát manželkou amerického fotbalisty Erica Johnsona, napsal v neděli americký časopis US Weekly.

Americká herečka a zpěvačka Jessica Simpson. foto: ČTK/AP

Herečka prožila tříleté manželství s hudebníkem Nickem Lacheyem, s nímž se rozvedla v roce 2005. Manželé byli svého času považováni za zlatý pár Ameriky. Své "dokonalé" manželské soužití prezentovali i ve vlastní televizní reality show Newlyweds, která se natáčela v jejich domě.

Podle US Weekly chodí Simpson s Johnsonem od května. Zasnoubili se minulý čtvrtek. Simpsonové zářil na levé ruce velký prsten, když se v sobotu objevila v obchodním domě v Kansas City.

Zasnoubení zpěvačky a hvězdy filmu Mistři hazardu z roku 2005 vychází najevo jen několik dní poté, co časopisy píšící o celebritách uvedly, že její bývalý manžel Lachey se zasnoubil s modelkou Vanessou Minnillovou, s níž chodí pět let.

Autoři: ,

Darujte vzpomínky: Vytvořily jsme vlastní fotoknihu i osobní kalendář
Darujte vzpomínky: Vytvořily jsme vlastní fotoknihu i osobní kalendář

Každý rok si lámeme hlavu s tím, co koupit našim blízkým k Vánocům. Kosmetika, láhev nebo svíčka jsou sice dárky, které neurazí, ale rozhodně...

Mohlo by vás zajímat