Sobota 25. května 2024, svátek má Viola
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Krainová nechala vyvést Hanychovou

Lidé

  16:39
PRAHA - Mezi modelkami Simonou Krainovou a Agátou Hanychovou se vyostřil starý spor. Jedna nemůže vystát druhou a na čtvrtečním večírku v jednom pražském klubu jejich nenávist vyvrcholila. Krainová, jejíž tvář je s klubem spojena, nechala ochrankou z prostor podniku svou kolegyni z branže vyhodit.

Simona Krainová foto: NextFoto

Důvod? Je v tom chlap. Hanychová si před časem otevřela na Krainovou ústa, když o ní do médií začala vykřikovat, že vedle hokejisty Jiřího Hudlera vypadá jako jeho matka. A teď se obě setkaly tváří v tvář přímo v klubu.

Krainová se při setkání neovládla a přítomnost nenáviděné osoby neustála. "Nechápu, proč by měl být v mém podniku někdo, kdo mě neustále napadá? Začalo to tehdy tím, že o mně řekla, že vedle Jirky Hudlera vypadám jako jeho matka," vysvětlila důvod jejich sporu Krainová a Hanychovou nechala vyvést.

Rebelka Hanychová na vyhazov reagovala slovy: "Ta bloncka je prostě stará a závidí mi." I přesto se do klubu asi po půl hodině mohla vrátit. Důvodem bylo, že dcera herečky Veroniky Žilkové měla v podniku několik dívek ze své agentury, které na večírku byly jako hostesky. A tak si někteří přítomní patrně pomysleli, že nejhorší srážka je, když se potkají dvě modelky... 

Rozdáváme tělové mléko Kind od Mádara ZDARMA
Rozdáváme tělové mléko Kind od Mádara ZDARMA

Kosmetiku Mádara určitě od nás už znáte – potkat jste je mohli veletrhu FOR KIDS v Praze nebo také v nedávném v uživatelském testování, kde jsme...