Čtvrtek 30. května 2024, svátek má Ferdinand
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Lidé

Květované šaty a úsměv. Britská královská rodina zveřejnila novou fotografii princezny Charlotte

Princezna Charlotte, jedna z pravnuček královny Alžběty II., která je dcerou prince Williama a jeho manželky Catherine. foto: ČTK

Londýn - Britská královská rodina zveřejnila novou fotografii princezny Charlotte, jedné z pravnuček královny Alžběty II., která je dcerou prince Williama a jeho manželky Catherine. Nová fotografie, na které se Charlotte usmívá, byla zveřejněna u příležitosti jejích šestých narozenin.
  7:49aktualizováno  7:58

Hlavně žádné cavyky a ať to není drahé. Princ Philip měl o svém pohřbu jasno, státní nechtěl

Charlotte je čtvrtá v pořadí na britský trůn a je jedinou dcerou Williama a Catherine. Na obrázku má na sobě modré šaty se vzorem květin v růžové barvě a růžovými knoflíky, má rozpuštěné vlasy a usmívá se do fotoaparátu. Fotografii pořídila Kate v sobotu v Norfolku ve východní Anglii, kde rodina v současnosti žije.

Čtyřletou holčičku do soukromé školy Thomas’s Battersea School na jihozápadě...
Princ George dostal zub vyhynulého žraloka, Malta ho chce zpět.

Charlotte se narodila v Londýně 2. května 2015. Je druhým dítětem Williama a Kate. Má staršího bratra George, který se narodil v červenci 2013, a mladšího Louise narozeného v dubnu 2018.

Osobní kouzlo a legendární žerty. Britští princové William a Harry vzpomínali na zesnulého dědečka Philipa

Catherine je vášnivá amatérská fotografka a patronka Královské fotografické společnosti. U příležitosti narozenin dětí pravidelně zveřejňuje jejich fotografie, které sama pořídila, upozornil server BBC.

Autor:

Jaké vitamíny brát v těhotenství? Poradíme vám, jak se rozhodnout.
Jaké vitamíny brát v těhotenství? Poradíme vám, jak se rozhodnout.

Každá budoucí maminka se snaží zajistit pro své miminko jen to nejlepší. GS Mamavit je komplexní multivitaminový doplněk, který je speciálně...