Čtvrtek 20. června 2024, svátek má Květa
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Madonna na svém koncertě složila hold Michaelu Jacksonovi

Lidé

  11:32
LONDÝN - Americká zpěvačka Madonna dnes v londýnské O2 Areně v rámci svého koncertního turné Sticky & Sweet vzdala hold zesnulému "králi popu" Michaelu Jacksonovi, který zemřel minulý týden.

Madonna v Londýně foto: ČTK

Madonna vystoupila ve stejné hale, kde měl Jackson v rámci své šňůry 50 koncertů s názvem This is it zpívat. Na pódiu zatancovala s umělcem, který předváděl Jacksonovy typické pohyby.

Zatímco Madonna zpívala hit Holiday, objevil se v pozadí obraz mladého Michaela Jacksona. Madonnin tanečník měl na sobě podle Jacksonova vzoru třpytivý kabátek, bílé tričko, bílé rukavice a bílé ponožky.

Úspěšné turné Sticky & Sweet zahájila Madonna už loni. I díky němu se stala nejvíce vydělávající hvězdou v oblasti populární hudby za loňský rok.

Zpěvačce vyneslo 230 milionů dolarů. Není proto divu, že se Madonna vůbec poprvé rozhodla své turné prodloužit.

Nynější série má na programu 25 koncertů v Evropě. Kromě vystoupení v Británii se budou všechny konat na stadionech či velkých otevřených prostranstvích. V České republice se zpěvačka představí 13. srpna v přírodním amfiteátru v Praze-Chodově. Do podzimu bude mít Sticky & Sweet na svém kontě 80 představení a zařadí se mezi pět nejvíce vydělávajících turné všech dob.

Jackson zemřel minulý čtvrtek ve věku 50 let poté, co byl převezen do nemocnice se srdeční zástavou. Série jeho "návratových koncertů" měla začít 13. července.

Autoři: ,

Nejlepší tip na letní grilovačku: Bez něj se neobejdete
Nejlepší tip na letní grilovačku: Bez něj se neobejdete

Ajvar skvěle dochutí všechny grilované pokrmy. V redakci jsme vyzkoušely jemný i pálivý Ajvar, který se hodí k masu i zelenině. Jaké recepty se...