Středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf
130 let

Lidovky.cz

Petra Němcová zrušila svatbu s britským hercem

Lidé

  7:00
NEW YORK - Česká modelka Petra Němcová se rozešla se svým snoubencem, britským hercem Jamiem Belmanem. Oznámil to americký magazín People s odvoláním na mluvčího Němcové.

Petra Němcová s Jamiem Belmanem. foto: ČTK

Dvaatřicetiletá Němcová a osmadvacetiletý Belman se zasnoubili před Vánocemi po osmiměsíční známosti.

"Petra Němcová a Jamie Belman potvrzují, že se rozešli," řekl zástupce Němcové. "Zůstávají blízkými přáteli a děkují svým rodinám za jejich pokračující podporu v této době," uvedl mluvčí s tím, že dále nebude celou věc komentovat.

ČTĚTE TAKÉ:

Němcová byla zasnoubena už jednou. Její první snoubenec, fotograf Simon Atlee, zahynul při tsunami o Vánocích 2004. Vlna tehdy smetla i jejich přímořský bungalov v Thajsku. Sama Němcová přežila vklíněná osm hodin ve větvích stromu a utrpěla vážná zranění.

Rok po tsunami se seznámila se zpěvákem Jamesem Bluntem. Pár spolu vydržel dva roky. Vztah prý ztroskotal na Bluntových opakovaných nevěrách. Rodačka z Karviné je modelkou od 15 let. Objevila se v prestižních časopisech Vogue, Elle či Harper's Bazaar.

Autoři: ,

Kdy dát dětem první kapesné a kolik?
Kdy dát dětem první kapesné a kolik?

Kdy je vhodný čas dávat dětem kapesné a v jaké výši? To jsou otázky, které řeší snad každý rodič. Univerzální odpověď však neexistuje. Je ale...