Neděle 28. listopadu 2021, svátek má René
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Neznámá dívka hvězdou Zlatých glóbů. Hosteska s vodou se ‚nacpala‘ na fotky se všemi hvězdami

Magazín

  10:33
BEVERLY HILLS/PRAHA - Na 76. ročníku udílení Zlatých glóbů bylo v neděli večer v Los Angeles k vidění obrovské množství hvězd stříbrného plátna i ostatních celebrit. Největší hvězdou večera je však podle ohlasů na sociálních sítích někdo úplně jiný. Mladá dívka pracující jako hosteska s tácem s vodou se „nacpala“ do fotek s hvězdami světového kalibru a způsobila poprask.

Herečka Jamie Lee Curtisová na předávání cen Zlatý glóbus, v pozadí v modrých šatech Kelleth Cuthbertová. foto: Reuters

Pokud jste si prohlíželi galerii ze slavnostního galavečera, zřejmě jste dívku zahlédli. Mladá brunetka měla na sobě modré šaty a v ruce držela tác s vodou značky Fiji určenou pro hosty. Podle značky vody dostala i svou novou přezdívku „Fiji water girl“ neboli „Dívka s vodou Fiji“ a internetový svět ji rychle zaznamenal.

07.ledna 2019 v 06:01, příspěvek archivován: 08.ledna 2019 v 10:33

Jak se na fotografie dostala? Vždy, když nějaký z herců či filmových tvůrců a jejich partnerů pózoval pro objektivy reportérů, „Fiji water girl“ se vtipným způsobem nacpala do záběru. Nenápadně se postavila poblíž a s úsměvem zapózovala také.

Na internetu již vznikla celá řada různých obrázkových parodií, takže jde těžko poznat, kde dívka doopravdy byla a kam ji dodělali internetoví vtipálci.

08.ledna 2019 v 03:45, příspěvek archivován: 08.ledna 2019 v 10:33

Protože jsou sociální sítě prakticky všemocné netrvalo příliš dlouho, než byla záhadná neznámá odhalena. Šlo o americkou modelku Kelleth Cuthbertovou, která se několika snímky stala hvězdou. Na Instagramu jí vzrostl počet sledujících o více než sto tisíc za jediný den a v úterý dopoledne byla na 160 tisíci fanoušků. Absolvovala okamžitě rozhovor pro Los Angeles Times a ještě v pondělí večer ji čekalo vystoupení v populární talk show moderátora Jamese Cordena. Její kariéra se zřejmě nastartovala a podle samotné Kelleth to nebyla vůbec náhoda.

08.ledna 2019 v 07:15, příspěvek archivován: 08.ledna 2019 v 10:34

„Byla to strategie, musíte se nastavit ve správném úhlu. I tak jsem nečekala, že budu na tolika fotkách. Už když jsem v průběhu večera o pauze volala matce, tak se smála a říkala, že je ze mě internetová hvězda,“ řekl Cuthbertová.

Spokojeni jsou určitě i v sídle společnosti Fiji, jejíž vodu měla Kelleth na tácu.

„Jsme rádi, že se tolik mluví o naší vodě. Podívejte se za sebe, možná „Fiji water girl“ stojí přímo za vámi,“ napsala společnost na svůj Twitter. Následně pak udělili Kelleth cenu za „nejlepší herečku ve vedlejší roli na každé fotografii“ a pomohli tak odhalit její identitu.

22.listopadu 2018 v 10:19, příspěvek archivován: 08.ledna 2019 v 12:00

„Jsem ráda, že jsem se mohla stát první hvězdou sociálních sítí v roce 2019. Dobře jsem se pobavila,“ uzavírá modelka.

Autor:

ANALÝZA: Případ Kenosha. Média si napsala vlastní verzi

Premium Půlka Ameriky si udělala z Kylea Rittenhouse, jenž zastřelil dva lidi, vzorovou karikaturu bílého rasisty s puškou, a...

Pět nejčastějších chyb, které Češi dělají v penzijním spoření

Premium Ve starém „penzijku“ si na důchod spoří více než tři miliony Čechů a v nových fondech už přes 1,3 milionu lidí. Stát...

Strach se do lidí pouští jako jed. Horší než covid je hysterie, říká herec Dušek

Premium Je hercem, režisérem, scenáristou, moderátorem. Renesančního ducha zřejmě Jaroslav Dušek zdědil po svém rodu s modrou...