Neděle 16. června 2024, svátek má Zbyněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Opilý Mareš nejprve vynadal Hezuckému, pak se mu 'dojemně' omluvil

Lidé

  13:48
PRAHA - Moderátoři Patrik Hezucký a Leoš Mareš opět přátelé? Zdá se že ano. Mareš se dvě hodiny omlouval v Ranní show Evropy 2, až se Hezucký objevil ve studiu. Páteční opilecký incident je zřejmě zapomenut.

Moderátorské duo Leoš Mareš a Patrik Hezucký. foto: Pavel Wellner

Když opilý Leoš Mareš vypudil znechuceného Patrika Hezuckého z páteční Ranní show na Evropě 2, vypadalo to, že se tato populární moderátorská dvojice jen tak neusmíří. Mareš o kolegovi ve vysílání hovořil jako o debílkovi, zbabělci, dezertérovi a opilci a Hezucký následně neskrýval přesvědčení, že pohár vína přetekl. A zvažoval i odchod z rádia.

Psali jsme:

V pondělí už však bylo všechno jinak. Když osamocený Mareš usedl v šest ráno za mikrofon, přešel rovnou k omluvě. "Je tady pondělní vysílání, asi hodně očekávané. A mám toho dost co vysvětlovat. Byl bych rád, kdybyste nevěděli, o čem mluvím. Ale asi jste se už dozvěděli, co se tu v pátek odehrálo...," kál se Mareš.

A pokračoval: "Byla to moje veliká chyba. Patrikovi jsem se omluvil už asi desetkrát a ještě se mu mockrát dneska omluvím. To, co jste slyšeli, do éteru vůbec nepatří, takže se hlavně především chci omluvit vám, posluchačům," řekl v úvodu.

Doják v éteru
Hezucký do studia nedorazil a ani o víkendu neodpovídal na Marešovy SMS a nebral mu hovory. A tak Mareš v pondělí litoval svých slov přímo v éteru: "Je to všechno jenom moje chyba," opakoval obdobné omluvy snad v každém živém vstupu. Zda jeho pokání zabere, to si ale nebyl jistý. "Je to jenom na něm. Snad zítra," spekuloval o možném návratu svého parťáka.

Dočkal se však mnohem dřív. V osm hodin se Hezucký objevil ve studiu. Usedl za mikrofon, Marešovu omluvu označil za dostatečnou a hned začal vtipkovat: "Nemluvil někdo v pátek o mně? A cos dělal celý víkend, jak ses měl?" začal v přátelském duchu. 

Překvapený Mareš, neschopen dlouhých proslovů, pustil hudební "dojáky" Always od Bon Jovi a Don't Cry od Guns'n'Roses a moderátorská aféra se rázem proměnila v happy-end v přímém přenosu.

Ne všichni posluchači si však oddychli a zaradovali se, že duo Mareš-Hezucký bude nadále pokračovat ve vysílání. Někteří v diskuzích na internetu neskrývají znechucení a podezírají dvojici z předem vymyšlené šaškárny, která byla jen marketingovým tahem jak přilákat posluchače. Co je na těchto spekulacích pravdy, zůstává prozatím skryto.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!