Středa 12. června 2024, svátek má Antonie
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Orlando Bloom už nechce hrát slušňáky

Lidé

  7:00
Britský herec Orlando Bloom už nechce hrát jen samé kladné role a doufá, že v budoucnu bude ve filmech k vidění i jako mizera. Čtyřiatřicetiletý idol dívek známý například z Pirátů v Karibiku se domnívá, že darebáci si víc užívají života. Sám ale chce být v soukromí především dobrým otcem.

Orlando Bloom foto: ČTK

"Nezbední chlapci si stejně života víc užívají," řekl herec magazínu InTouch. "Kromě toho nechci být jako herec brán vážně," dodal. Už prý má plné zuby vynášení do nebe a hodlá risknout i role "záporáků". "Velkým vzorem je tu pro mě Johnny Depp," zmínil hereckého kolegu z Pirátů.

Herec Orlando Bloom s manželkou, modelkou Mirandou Kerrovou.

Největší výzvou je však pro Blooma zvládnutí role "dobrého táty" malého Flynna, jenž se narodil v lednu. "Všechno, o čem jsem se domníval, že mi na tom záleží, najednou ustoupilo do pozadí. Teď je mou oblíbenou činností koupání se synem ve vaně," dodal Bloom, jehož manželkou je od loňska australská modelka Miranda Kerrová.

Autor:

Agáta Hanychová: Nikdy jsem na nikoho nespoléhala. Sebe i svoje děti uživím sama
Agáta Hanychová: Nikdy jsem na nikoho nespoléhala. Sebe i svoje děti uživím sama

Zdá se, že se Agáta s ničím nemaže. Na první pohled ji nerozhodí žádný hejt, ani bývalí partneři, se kterými se dlouho soudila o rozložení péče o...