Čtvrtek 23. května 2024, svátek má Vladimír
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Paroubkovi dostali za fotku dcery 200 tisíc, peníze půjdou na charitu

Lidé

  11:57
PRAHA - Šéf ČSSD Jiří Paroubek a jeho žena Petra dostali za snímky své novorozené dcery Margarity 200 tisíc korun. Fotografie zaplatil deník Aha! Peníze mají jít na dobročinné účely.

Jiří Paroubek s dcerou Margaritou foto: foto Aha!

Deník Aha! přišel za Petrou Paroubkovou s reálnou nabídkou na fotografování její dcery jako první. "Pokud chcete snímky malé, zapojte se do mého charitativního projektu a pošlete 200 tisíc korun těm, kteří to nejvíce potřebují," tlumočil její vyjádření šéfradaktor listu Lubor Černohlávek. Polovinu částky podle něj získá dětský domov v Krásné Lípě a druhou pak sdružení SOS dětských vesniček.

Paroubkova dcera se narodila v neděli v pražské motolské nemocnici. Rodiče krátce po jejím narození prohlásili, že společný krátký fototermín poskytnou médiím až v den odchodu z nemocnice. Deník Aha! zveřejnil jejich snímky ale již v pondělí.

Lídr ČSSD Paroubek (56) už má dospělého syna z prvního manželství se Zuzanou Paroubkovou. Před dvěma lety se mu narodila vnučka. Svou nynější manželku Petru, která je o 21 let mladší než on, si vzal předloni v listopadu.

Paroubek není jediným českým politikem, kterému se nedávno narodilo dítě. Jeho hlavnímu politickému rivalovi, šéfovi ODS Mirkovi Topolánkovi se narodil syn Nicolas předloni v červenci. Jeho matkou je místopředsedkyně sněmovny Lucie Talmanová (ODS), s níž Topolánek žije. Třiapadesátiletý Topolánek už má dvě dospělé dcery a dospívajícího syna, stejně jako Paroubek už je také dědečkem.

Autoři: ,

Rozdáváme tělové mléko Kind od Mádara ZDARMA
Rozdáváme tělové mléko Kind od Mádara ZDARMA

Kosmetiku Mádara určitě od nás už znáte – potkat jste je mohli veletrhu FOR KIDS v Praze nebo také v nedávném v uživatelském testování, kde jsme...