Čtvrtek 30. května 2024, svátek má Ferdinand
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Přibude 40. slavík? Karel Gott poprosil fanoušky o hlasy do pěvecké ankety

Lidé

  16:02
PRAHA - Populární zpěvák Karel Gott, který se před pár dny vrátil z nemocnice, vyzval své fanoušky, aby mu posílali hlasy do pěvecké ankety Český slavík. Gottovi nedávno lékaři diagnostikovali rakovinu mízních uzlin a jeho stav rodina tají. Umělec komunikuje jen přes svou ženu Ivanu Gottovou a sociální sítě.

Zemřel legendární zpěvák Karel Gott. foto: MAFRA: Radek Kalhous

„Přibude letos jubilejní 40. slavík? Záleží jen na vás, fanoušcích Karla Gotta. Hlasování končí již za dva dny!“ vyzval na svém facebookovém profilu Karel Gott. Tomu byla na začátku listopadu diagnostikována rakovina mízních uzlin. Stalo se tak poté, co byl převezen do pražského IKEMu se silnými bolestmi břicha.

Přibude letos jubilejní 40. slavík? Záleží jen na vás, fanoušcích Karla Gotta. Hlasování končí již za dva dny!

Posted by Karel Gott on 20. listopad 2015

Slavný zpěvák má rakovinu mízních uzlin, tedy Non-Hodgkinův lymfom. ten patří do skupiny nádorových onemocnění z lymfatické tkáně. Obsahuje až kolem 30-40 různých typů a podtypů, ale klasifikace se s novými poznatky mění a měnit bude i nadále Nedávno se Gott podrobil prvnímu kolu chemoterapie, další ho ještě čeká.

Gott patří mezi stálice ankety Český slavík. Na kontě má již 39. vítězství, což se doposud nepovedlo žádnému jinému umělci.

Autor:

Rozdáváme mléčnou výživu ZDARMA
Rozdáváme mléčnou výživu ZDARMA

Už jste slyšeli o nové pokračovací mléčné výživě BEBA SUPREMEpro 2 určené dětem od ukončeného 6. měsíce? Nyní můžete tuto nejdokonalejší recepturu...