Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš
130 let

Lidovky.cz

Pussycat Dolls se pohádaly, skupinu opustily dvě zpěvačky

Lidé

  11:47
LOS ANGELES - Americkou dívčí skupinu Pussycat Dolls opustily dvě členky Ashley Robertsová a Kimberley Wyattová. Uvedla to Robertsová na svém blogu v sociální síti Twitter. Spolupráci s taneční a pěveckou skupinou označila za "úžasnou jízdu", kdy se hodně naučila. "Vždycky budu mít ty dívky ráda," uvedla.

Pussycat Dolls foto: Reprofoto

Kimberley Wyattová odešla o víkendu a řekla, že "za peníze a slávu se nedá koupit štěstí". V prohlášení Robertsová uvedla, že má několik nových projektů. "Až budou připraveny, sdělím vám všem podrobnosti." Řekla také, že ve studiu nahrává svoji vlastní hudbu.

Ve skupině údajně vznikly spory kolem povýšení Nicole Scherzingerové na hlavní zpěvačku. V roce 2008 z ní odešla Carmit Bacharová. Schezingerová, jejímž přítelem byl donedávna mistr světa formule 1 Lewis Hamilton, se zapojí do televizní soutěže Dancing With the Stars (obdoba české StarDance...když hvězdy tančí).Skupina Pussycat Dolls vznikla jako čistě taneční skupina, ale od roku 2003 působí i jako skupina pěvecká. Její sestavou prošlo mnoho žen, mimo jiné Carmen Electra, Cyia Battenová, Nadine Ellisová nebo Staci Floodová.

Skupina klade důraz především na vizuální složku své show, která bývá sexuálně provokativní. Jejich píseň Don't Cha se v roce 2005 umístila na první příčce britské hitparády a v následujícím roce vydala skupina debutové album PCD.Loni v únoru vystoupila Pussycat Dolls v rámci Doll Domination World Tour v pražské Tesla Aréně. Bylo to její vůbec první vystoupení v České republice.

Autor: