Úterý 31. ledna 2023, svátek má Marika
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Sex s Hefnerem? Dvě sekundy, tvrdí exmilenka

Lidé

  13:00
LOS ANGELES - Bývalá nevěsta zakladatele časopisu Playboy Hugha Hefnera se rozpovídala o sexuálním životě s pětaosmdesátiletým mužem a podělila se s médii o některé detaily ze společného života.

Crystal Harrisová, která utekla Heffnerovi.

Pětadvacetiletá Crystal Harrisová, která Hefnera opustila v červnu těsně před svatbou, v rozhlasovém rozhovoru řekla, že svého snoubence vlastně nikdy neviděla nahého. V jejich sexuálním životě prý zůstalo mnohé jen přáním.

PSALI JSME O HEFNEROVĚ NEVĚSTĚ NA ÚTĚKU

"Vlastně se nikdy skutečně úplně nesvlékl. Nikdy jsem ho neviděla nahého," chichotala se v pořadu rádia SiriusXM.

Harrisová tvrdí, že za dva roky jejich známosti měli spolu sex jen jednou a že to trvalo "tak dvě sekundy". "Už je to za mnou. Prostě jsem odešla. Nevzrušoval mě," odpověděla na naléhavé otázky rádia pídícího se po detailech.

V jiném pořadu o celebritách nazvaném Access Hollywwod Harrisová řekla, že Hefner se v noci "raději tulil na gauči a sledoval filmy". Dodala, že po první fázi jejich vztahu sex "nebyl pro něj to nejdůležitější".

Hugh Hefner a Crystal Harrisonová.

"Miluji Hefa. Mám o něj starost. A vždycky budu. Prožili jsme spolu hezké časy," řekla Harrisová. Ta byla dívkou Playboye za prosinec 2009 a objevila se na obálce i letošního červencového čísla Playboe, kde má spodní polovinu těla přelepenou nálepkou označující ji za uprchlou nevěstu.

Hefner, který se po útěku Harrisové označil za zlomeného člověka, si už ale našel náhradu. Je to dívka Playboye za listopad 2010, sedmadvacetiletá francouzsko-kanadská modelka a začínající herečka Shera Bechardová a je prý skoro stejná jako její předchůdkyně. Hefner byl zatím ženatý dvakrát.

Autoři: ,

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat