Pátek 28. ledna 2022, svátek má Otýlie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Sex s Hefnerem? Dvě sekundy, tvrdí exmilenka

Magazín

  13:00
LOS ANGELES - Bývalá nevěsta zakladatele časopisu Playboy Hugha Hefnera se rozpovídala o sexuálním životě s pětaosmdesátiletým mužem a podělila se s médii o některé detaily ze společného života.

Crystal Harrisová, která utekla Heffnerovi.

Pětadvacetiletá Crystal Harrisová, která Hefnera opustila v červnu těsně před svatbou, v rozhlasovém rozhovoru řekla, že svého snoubence vlastně nikdy neviděla nahého. V jejich sexuálním životě prý zůstalo mnohé jen přáním.

PSALI JSME O HEFNEROVĚ NEVĚSTĚ NA ÚTĚKU

"Vlastně se nikdy skutečně úplně nesvlékl. Nikdy jsem ho neviděla nahého," chichotala se v pořadu rádia SiriusXM.

Harrisová tvrdí, že za dva roky jejich známosti měli spolu sex jen jednou a že to trvalo "tak dvě sekundy". "Už je to za mnou. Prostě jsem odešla. Nevzrušoval mě," odpověděla na naléhavé otázky rádia pídícího se po detailech.

V jiném pořadu o celebritách nazvaném Access Hollywwod Harrisová řekla, že Hefner se v noci "raději tulil na gauči a sledoval filmy". Dodala, že po první fázi jejich vztahu sex "nebyl pro něj to nejdůležitější".

Hugh Hefner a Crystal Harrisonová.

"Miluji Hefa. Mám o něj starost. A vždycky budu. Prožili jsme spolu hezké časy," řekla Harrisová. Ta byla dívkou Playboye za prosinec 2009 a objevila se na obálce i letošního červencového čísla Playboe, kde má spodní polovinu těla přelepenou nálepkou označující ji za uprchlou nevěstu.

Hefner, který se po útěku Harrisové označil za zlomeného člověka, si už ale našel náhradu. Je to dívka Playboye za listopad 2010, sedmadvacetiletá francouzsko-kanadská modelka a začínající herečka Shera Bechardová a je prý skoro stejná jako její předchůdkyně. Hefner byl zatím ženatý dvakrát.

Autoři: ,

Naši zemi by neubránila ani desetkrát větší armáda, říká armádní generál Opata

Premium Přes tři roky šéfuje armádě a nejvíc mu pije krev byrokracie. Když je nejhůř, oblékne maskáče a vyrazí z kanceláře...

Situace se obrací. Dřív byl vstřícný západ, dnes vyrazte s obytňákem na východ

Premium Nemám rád kempy s jejich davovou atmosférou, hlukem a stísněným prostorem a hotely jsou pro mě nenávratně statické,...

Recept na dlouhověkost? Chirurg Pafko vysvětluje, čím si zkracujeme život

Premium Profesor Pavel Pafko o tom, proč si u televize neotevře lahváč, o malém štěstí pro každý den a taky o poučném úrazu na...

Maminky z eMimina doporučují mlíčko BEBA COMFORT HM-O
Maminky z eMimina doporučují mlíčko BEBA COMFORT HM-O

Maminky z eMimina testovaly prémiovou pokračovací výživu BEBA COMFORT 2 HM-O a BEBA COMFORT 3 HM-O. Pochvalovaly si především chuť, složení a...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat