Úterý 28. května 2024, svátek má Vilém
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

StarDance Kirstie Alley: pád i ztracená bota

Lidé

  12:00
LOS ANGELES - VIDEO UVNITŘ Šedesátiletá herečka Kirstie Alley překvapila hned svým prvním výkonem v americké soutěži Dancing With the Stars, obdoby české StarDance. Všichni ji chválili za povedenou čaču, od té doby ji ovšem provází jedna smůla za druhou.

Kirstie Alley se svým tanenčím partnerem těsně před pádem. foto: www.youtube.comReprofoto

Nejdříve společně s partnerem upadli při rumbě, hned týden na to ztratila při waltzu botu.


Vinu za pád při rumbě na sebe vzal její partner Maksim Chmerkovskiy. "Měl jsem přetažené stehenní svaly," řek poté, co se zvedli a číslo dotančili. Zároveň vyloučil, že by měl pád něco společného s váhou partnerky.

Dále čtěte:

I přes karambol postoupil pár do dalšího kola, kde ovšem herečka při waltzu ztratila botu. "Je mi to tak líto. Bylo to pro mě horší, než pád minulý týden. Umím být lepší, chtěla bych jít dál," řekla Alley divákům.

Herečka je nejstarší a také nejtěžší ze všech soutěžících. Je proslulá svým bojem s nadváhou, do soutěže šla podle svých slov zhubnout. Účastí v taneční soutěži chce dokázat, že i s několika kily navíc jde vyhrát. S hubnutím před zraky televizních diváků už jednu zkušenost má. Účastnila se reality show The Big Life a zhubla 28 kilo.

Dále čtěte

Kirstie Alley je známá hlavně z populární filmové série Kdopak to mluví. Je držitelkou dvou cen Emmy a jednoho Zlatého glóbu.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!