Úterý 26. října 2021, svátek má Erik
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Událost víkendu? Ofina Michelle Obamové

Magazín

  17:17
WASHINGTON - Nejdůležitější událostí inauguračního víkendu ve Washingtonu je nový účes americké první dámy Michelle Obamové. Tvrdí to alespoň její manžel, prezident Barack Obama, a zdá se to potvrzovat i reakce amerických médií.

Nejdůležitější událost víkendu? Nový účes Michelle Obamové foto: Reuters

Obamová, která vystudovala práva na Harvardu a jako první dáma na sebe upozorňuje bojem za zdravý životní styl i smyslem pro módu, přešla minulý týden na nový účes. Poprvé se v něm objevila ve čtvrtek při svých 49. narozeninách a potom v neděli, když její muž skládal v Bílém domě prezidentskou přísahu.

Její nový vzhled ihned vyvolal řadu příznivých reakcí v módních sloupcích v novinách a pozadu nezůstal ani její muž. Na recepci se svými příznivci v neděli večer před dnešním inauguračním projevem řekl, že se mu nový účes líbí.

Událost víkendu

"Především, miluju Michelle Obamovou. A abych se vyslovil k nejdůležitější události víkendu, miluju její ofinu," řekl za potlesku a smíchu přítomných. "Vypadá dobře. Vždycky vypadá dobře."

Michelle Obamová

Dnes módní experti vyčkávají, jaký vzhled Michelle Obamová zvolí pro inaugurační projev svého muže na Kapitolu, následující přehlídku i na večerní inaugurační plesy.

Autoři: ,

Otužování podle Wima Hofa je nebezpečné. Hrozí zástava, říká kardiolog Táborský

Premium Otužování je nejlepší prevence proti těžkému průběhu nemoci covid-19. Lidé mají větší šanci, že neskončí v nemocnici,...

Dětem, kterým pomáháte moc, mozek nepracuje správně, říká speciální pedagožka

Premium „Kdybychom k dětem v batolecím a předškolním věku přistupovali v některých oblastech víc ,postaru‘, měli bychom méně...

Váš syn bude žít jen pár týdnů. Zpověď matky zesnulého hokejisty Buchtely

Premium Přežít své dítě. Pro každého rodiče ta nejhorší představa. Teprve dvacetiletý hokejista Ondřej Buchtela zemřel loni v...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat