Pondělí 22. dubna 2024, svátek má Evženie
130 let

Lidovky.cz

Zpěvačka Shakira navrhla řadu hraček pro děti i seriál pro maminky

Lidé

  6:20
NEW YORK - Zpěvačka Shakira navrhla řadu dětských hraček pro výrobce Fisher-Price a vytvořila také s firmou internetový seriál pro maminky. Kolekce hraček a zařízení pro děti pod názvem First Steps se má v obchodech objevit v listopadu, uvedla firma Mattel, která značku Fisher-Price vlastní.

Budoucí maminka Shakira navrhla řadu hraček i seriál pro rodiče foto: Reuters

Shakira, která má 21měsíčního syna Milana a nyní čeká druhého syna, je první celebritou, se kterou Fisher-Price spolupracuje.

Shakira se podle společnosti spolupodílela na šesti výrobcích. Veškeré zisky z prodeje získá nadace Barefoot Foundation, která poskytuje vzdělání a výživu dětem v chudých oblastech její rodné Kolumbie.

Kolumbijská zpěvačka Shakira
Shakira zazpívala na zrekonstruovaném stadionu v Kyjevě
Shakira
Shakira

Internetový seriál bude mít 12 dílů. Vysílat se začne v pondělí. V některých minutových epizodách se objeví i syn Shakiry.

Jak najít autentickou mámu

Výkonný viceprezident globálního týmu Fisher-Price Geoff Walker uvedl, že Fisher-Price je otevřená spolupráci i s dalšími celebritami. „Je to o hledání autentické mámy, která je významná pro zástupy generace milénia,“ uvedl Walker. Za generaci milénia jsou považovány všechny osoby, které dosáhnou dospělosti po roce 2000.

Shakira je jednou z nejoblíbenějších celebrit na sociálních sítích. Je první osobou, která dosáhla na Facebooku 100 milionů tzv. „lajků“, tedy kliknutí na odkaz „Líbí se mi“. Jejím partnerem je fotbalista klubu FC Barcelona Gerard Piqué, upozornila agentura AP.

Partnerem Shakiry je fotbalista klubu FC Barcelona Gerard Piqué.

Shakira je velvyslankyní dobré vůle UNICEF. Je dvojnásobnou držitelkou ceny Grammy a prvním člověkem kolumbijského původu, který získal hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.

Autoři: ,