Středa 22. května 2024, svátek má Emil
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Zpěvačka Sinéad O'Connorová se potřetí vdala

Lidé

  14:48
DUBLIN - Irská zpěvačka Sinéad O'Connorová se potřetí vdala. Minulý týden si vzala svého dlouholetého spolupracovníka a přítele Steva Cooneyho. Informace o sňatku byla zveřejněna na zpěvaččině oficiální internetové stránce.

Zpěvačka Sinéad O'Connorová si vzala spolupracovníka a přítele Steva Cooneyho. foto: www.sinead-oconnor.com

Třiačtyřicetiletá zpěvačka je proslulá sametovým hlasem, někdy ostrým jako břitva, a několika úspěšnými alby. V minulosti proslula i jako rebelka - v roce 1992 například roztrhala v přímém přenosu fotku papeže na protest proti ututlávání pedofilních afér irských kněží.

Zpěvačka, která počátkem července vystupovala na severočeském zámku Sychrov, natočila zatím devět alb. Poslední Theology vyšlo v roce 2007.Nejslavnější je její druhá deska I Do Not Want What I Haven't Got z roku 1990, které se prodalo sedm milionů kusů. Toto album mimo jiné obsahuje přepracovanou verzi Princovy písně Nothing Compares 2 U.

O'Connorová, která zpívá žánry od alternativního rocku po reggae, byla už dříve dvakrát vdaná. Jejími předchozími manžely byli hudebník John Reynolds, s nímž má syna Jakea, a novinář Nick Sommerlad. Otci jejích dalších dětí jsou novinář John Waters, hudebník Donal Lunny a Frank Bonadio.

Autoři: ,

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!