Středa 29. března 2023, svátek má Taťána
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Milostný dopis zapadlý za krb zpozdil svatbu o 16 let

Magazín

  16:41
LONDÝN - Po šestnáctiletém odloučení zaviněném zapadnutím dopisu za krb oslavili konečně v pátek svatbu dvaačtyřicetiletý Brit a jeho stejně stará někdejší snoubenka ze Španělska. Jejich příběh, jakoby vystřižený z děl Rosamunde Pilcherové, líčí dnešní britský tisk.
Ručně psaný dopis - ilustrační foto

Ručně psaný dopis - ilustrační foto foto: Shutterstock

Steve Smith a Carmen Ruizová-Pérezová se do sebe zamilovali před 17 lety, když Carmen byla v Británii na výměnném studentském pobytu. O rok později se zasnoubili, ale jejich vztah se přerušil, když Carmen odjela pracovat do Paříže.

O něco později stále zamilovaný Brit v naději, že se s Carmen znovu shledá, napsal její matce do Španělska. Dopis ale zapadl za krb a zůstal tam přes deset let, dokud se s krbem nehnulo kvůli opravě.

"Když jsem dopis dostala, nevolala jsem Steveovi hned, měla jsem hroznou trému. Pořád jsem sluchátko zvedala a zase pokládala. Ale věděla jsem, že zavolat musím," citoval dnes šťastnou novomanželku list Herald Express.

Pozadu nezůstal ani novomanžel: "Když jsme se zase setkali, bylo to jako ve filmu. Běželi jsme přes letiště, abychom se vrhli jeden druhému do náruče.

Okamžitě jsme se do sebe zamilovali znovu. Ani ne 30 vteřin po setkání už jsme se líbali."

Autoři: ,

SOUTĚŽ: Vyhrajte hodnotné poukazy od Astratexu
SOUTĚŽ: Vyhrajte hodnotné poukazy od Astratexu

Zapojite se do soutěže o 3 hodnotné vouchery a vybrte si správné spodní prádlo, které vám bude dělat radost. Jak na to?

Mohlo by vás zajímat