Pondělí 17. června 2024, svátek má Adolf
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Nejlepší nákupy jsou o dovolené

Móda

  16:03
Lékařka Věra Terzijská se ve své ordinaci specializuje především na laserové ošetření a na výplně, kterými se vyrovnávají vrásky. „Korektivní dermatologie dokáže posunout potřebu plastické chirurgie řádově o několik let. Díky obrovskému rozkvětu tohoto oboru mám opravdu hodně práce a málo volného času, takže u nás v republice nakupuji velice zřídka.

Lékařka Věra Terzijská. foto: Lidové noviny

Doplňování šatníku se věnuji hlavně o dovolené nebo při cestách do zahraničí – a to pak kupuji hned několik kousků najednou. K úlovkům z dovolených mám mnohem větší vztah než k oblečení, které nakoupím u nás, protože mi připomínají místa a báječné chvíle, které jsem na daném místě strávila. Nikdy také nepřevádím cenu na koruny, protože to mi kazí radost z nakupování. Naštěstí je ale oblečení v zahraničí většinou levnější.

Dobře se mi nakupuje v Miláně, kam jezdím tak dvakrát do roka. Mám vytypované dvě ulice, kde vždycky něco pořídím. Nejvíce utrácím za boty a kabelky. Ty nevybírám podle potřeby, ale podle toho, jak se mi líbí. Mým nejkrásnějším módním pokladem jsou koktejlky od Diora. Nejhorší kousky v mé skříni poznáte podle toho, že na nich ještě visí cedulky z obchodu. Tyto módní omyly s radostí rozdávám kamarádkám.

1. Boty – Chloé
Jsou z nejnovějšího butiku Simple Concept Store v Praze v Pařížské ulici, kde mi okamžitě padly do oka. Je škoda, že jsem si k nim dnes vzala dlouhé džíny a nemůžete je vidět v celé jejich kráse – pásky vedou až nad kotník. Viděla jsem takové na přehlídce, takže ačkoli se módními trendy zase až tak neřídím, tyto aktuální budou.

2. Džíny – 7
Koupila jsem si je v New Yorku, kde se nakupuje opravdu báječně. Džíny nosím ve volném čase a téměř vždy si k nim obouvám boty na podpatku.

3. Pásek – Dolce&Gabbana
Nosím ho ráda právě k džínám. Co se týká doplňků, sázím na kvalitu. Raději si trochu připlatím za jistotu, že taková věc vydrží roky.

4. Halenka – Hugo Boss
Halenky a košile vypadají vždy elegantně, a proto jich mám doma celou řadu.

Šperk Bvlgari.

5. Šperky
Mám ráda kvalitní šperky. Nekupuji si je často, tak jednou za rok, podle toho, co mi padne do oka. Vybraný šperk pak nosím stále. Když se ho nabažím, vyměním jej za nějaký starší nebo si koupím nový. Tenhle náhrdelník Bvlgari je z dovolené na Sardinii, hodinky Audemars Piguet jsou vánočním dárkem od přítele a náramek Cartier jsem si koupila v Praze.