29. července 2011 7:00, aktualizováno  Lidovky.cz > Relax > Móda

OBRAZEM: Stop konfekci! Code:Mode na náplavce

Chcete originální čelenku, či klobouk? Na Code:Mode je seženete | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Chcete originální čelenku, či klobouk? Na Code:Mode je seženete | foto: ČTK

Nezávislou originální módu a šperky můžete právě teď nakoupit na Smíchovské náplavce. U botelu Admiral se totiž koná další ročník festivalu Code:Mode Summer 2011. Během tří dnů se tu představí nadaní tvůrci i zajímavý doprovodný program.

Jarních a podzimních přehlídky módy a designu jsou již známé a zavedené. Letošní letní akce naváže na loňský první open-air ročník na Střeleckém ostrově. Dějištěm festivalu se ale nyní stane prostor Smíchovské pláže a přilehlá hřiště.

Nudí vás konfekce? Přijďte si vybrat nějaký módní kousek na Smíchovskou náplavku. Je tu Code:Mode 2011

Originální módu a šperky tu můžete nakupovat od čtvrtečního poledne do sobotních 21 hodin.

Nudí vás konfekce? Přijďte si vybrat nějaký módní kousek na Smíchovskou náplavku. Je tu Code:Mode 2011

"Základní filozofie festivalu zůstává bez výraznějších změn. Je

Code:Mode Summer 2011

Kdy: 28.–30. července 2011

Kde: Smíchovská náplavka(orientační body - Botel Admiral, či Hořejší nábřeží 1087/7)

Podrobný program najdete na www.codemode.cz

zachováno nulové vstupné, kromě budování komunity nezávislých tvůrců se stále více pozornosti koncentruje na doprovodný program a jedinečné tematické uchopení," píší na stránkách akce pořadatelé.

Letošní Code:Mode Summer 2011 navíc podporuje cyklistiku jako ideální formu městské dopravy. Již na jaře se organizátoři připojili k iniciativě Auto*Mat.

Originální módu, šperky a doplňky můžete na Smíchovské pláži nakupovat až do sobotních 21 hodin
"Code:Mode Summer 2011 představí speciální sekci s designéry, kteří nechápou kolo pouze jako dopravní prostředek, ale spíše určité snoubení aktivity, stylu a technických parametrů, " říkají pořadatelé.

Letní Code:Mode 2011 hýří barvami

V programu se proto objeví dílny, návštěvníci budou moci využít servisu a konzultace s odborníky. Uskuteční se tu i závody na fixed gearech a různé exhibice. Na místě bude zajištěn prostor pro zaparkování kol.

Improvizovaný hostinec na Smíchovské náplavce. Nechybí ani trofeje - jelení hlava na stomě

V areálu náplavky se také nachází Galerie, v níž se v průběhu celého dne vystřídají divadelní představení s filmovými projekcemi. Ve večerních hodinách opanují areál náplavky jako vždy párty.

Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz