11. června 2010 11:33 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Američanka nabízela sexuální služby výměnou za lístky na baseball

Baseball - ilustrační foto. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Baseball - ilustrační foto. | foto: ČTK

FILADELFIE Američanka z Filadelfie nabízela na internetu sex výměnou za lístky na baseballový zápas Světové série. Za prostituci byla tato fanynka týmu americké baseballové ligy Philadelphia Phillies odsouzena k jednomu roku podmínečně.

Čtyřiačtyřicetiletá Susan Finkelsteinová, která je nyní nezaměstnaná, si navíc vysloužila trest v podobě 100 hodin veřejně prospěšných prací.

Její manžel John LaVoy podle serveru philly.com uvedl, že jsou s podmínečným trestem srozuměni, obávali se i trestu odnětí svobody.

Žena byla obviněna již v březnu, kdy na internet peprný inzerát vložila. Za lístky na říjnovou hru týmu Philadelphia Phillies proti New Yorku Yankees v něm nabízela erotické služby.

Soudce Albert Cepparulo označil skutek Finkelsteinové za neuvěřitelnou hloupost a dodal, že kdyby se jí místo policie ozval někdo jiný, tak se mohla snadno stát obětí nějakého trestného činu.

Navrhl jí proto, aby vstoupila do skupiny žen, které ve spolupráci s odborníkem diskutují o nebezpečích číhajících na internetu.

ČTK

Najdete na Lidovky.cz