7. října 2007 12:31 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Andersonová se vdala mezi dvěma show

Pamela Anderson. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Pamela Anderson. | foto: AFP

LAS VEGAS Americká herečka Pamela Andersonová se potřetí vdala. Svatbou s bývalým partnerem Paris Hiltonové Rickem Solomonem si zpestřila svůj pracovní pobyt v Las Vegas. Pár se totiž vzal mezi dvěma Pamelinými vystoupeními v iluzionistické show.

Andersonová a Solomon se vzali v sobotu večer. Krátkého obřadu se podle serveru www.people.com zúčastnily hereččiny děti z předchozího manželství s bývalým bubeníkem skupiny Motley Crue Tommy Leem a členové rodiny.

Svatba trvala jen hodinu a půl, protože se konala mezi dvěma show, v nichž Andersonová vystupuje jako asistentka iluzionisty Hanse Kloka. Hvězda seriálu Pobřežní hlídka měla prý na sobě šaty z bílé džínoviny od italského návrháře Valentina.

Plavovlasá silikonová kráska se s prvním manželem Tommym Leem rozvedla v roce 1998 po třech letech manželství. Mají spolu dvě děti. S druhým manželem Kidem Rockem se rozvedla loni po pouhých čtyřech měsících manželství. Její třetí manžel Salomon byl v roce 2002 krátce ženatý s herečkou Shannen Dohertyovou, známou rolí Brendy ze seriálu Beverly Hills, 90210.

I když vztah Andersonové se Salomonem trval poměrně krátkou dobu a její zářijové oznámení, že se bude znovu vdávat, bylo dosti překvapivé, herečka na svém blogu tvrdí, že jsou už 15 let přátelé. Z minulosti mají společnou přinejmenším jednu věc. Oba se objevili v pornosnímcích - Salomon jej natočil s Paris Hiltonovou a Andersonová s tehdejším manželem Leem.

čtk

Najdete na Lidovky.cz