Pátek 29. září 2023, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Angelina Jolie chce dítě. Z Česka

Magazín

  13:51
LONDÝN - Filmová hvězda Angelina Jolie údajně plánuje adoptovat chlapce z Česka. Britský list The Sun tvrdí, že hollywoodská hvězda si dalšího potomka našla během natáčení v Praze v katolickém sirotčinci v centru města.

Filmová hvězda Angelina Jolie s partnerem Bradem Pittem údajně plánuje adoptovat chlapce z Česka. foto: ANNE-CHRISTINE POUJOULAT AFP

Její partner, herec Brad Pitt, podle deníku o víkendu dokonce přiletěl do české metropole, aby se s potencionálním pátým přírůstkem do rodiny setkal.

Nejmenovaný zdroj listu sdělil, že Jolieová u příležitosti svých 32. narozenin, které oslavila v pondělí, prohlásila, že "cítí, že je na čase rozšířit jejich rodinu". "Zavolala Bradovi a řekla mu, že našla dítě, které by dobře zapadlo k ostatním dětem," uvedl dále.

Herečka, která v Praze natáčí film s názvem Wanted (Hledaný), již adoptovala nyní pětiletého kambodžského chlapce Maddoxe, dvouletou holčičku Zaharu z Etiopie a letos v březnu tříletého Vietnamce Paxe Thiena. Spolu s Pittem má ještě vlastní dceru Shiloh Nouvel, které je jeden rok. "Pokud všechno půjde hladce, Angelina bude mít syna z východní Evropy," je přesvědčen zdroj The Sun.

Třiačtyřicetiletý Pitt si v současnosti dělá v kanadském Montrealu pilotní licenci na soukromé letadlo. O víkendu však údajně zkoušky přerušil a přiletěl za svou partnerkou do Prahy, aby se setkal s dítětem a sociálními pracovníky. Pár nyní podle britského listu odletěl na tři týdny do New Yorku, zatímco české úřady připravují dokumenty pro vyřízení adopce.

Autor: