Sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela
130 let

Lidovky.cz

Pár dostal pokutu za příliš hlučný sex

Magazín

  13:44
ADELAIDE - Australský pár Jessica Angelová a Colin MacKenzie se šíleně milují. Problém je, že se milují nejen šíleně, ale také natolik hlasitě, že tím ruší celé okolí, napsal list Sunday Mail.
Milenka - ilustrační foto.

Milenka - ilustrační foto. foto: Shutterstock

Po opakovaných stížnostech na jejich vášnivé a hlučné eskapády musela policie přikročit k radikálnímu kroku - a milenci dostali nejen pokutu, ale i soudní příkaz, který jim nařizuje na následujících 72 hodin zachovat ticho.

Příště bude pokuta vyšší
Pár z předměstí Black Forest v Adelaide je tak možná prvním hříšníkem v Jižní Austrálii, který byl odsouzen na základě porušení zákona na ochranu životního prostředí, pod nějž spadá přílišný hluk. Při opakovaném porušování jim může vynést až 4000 dolarů pokuty (asi 82.800 korun).

"Prý jsme překročili hladinu 'hlukového zamoření' do té míry, že nás zadrželi, odvezli z našeho vlastního domu a sdělili nám, že se nesmíme milovat," řekla novinářům šokovaná Angelová. "Je to naprosto přehnané," dodal MacKenzie. "Dostal jsem pokutu za sex ve svém vlastním domě."

Zákaz nepřípustných zvuků
Policisté prý na opakovanou žádost sousedů apelovali na větší ohleduplnost od letošního jara už nejméně dvacetkrát. Trpělivost jim došla tento týden, kdy skončili s domluvami a odvezli pár na stanici. A čtyřiatřicetiletá Angelová, která je prý z dvojice tou hlučnější, dostala nejen pokutu 315 dolarů (asi 6300 korun), ale i soudní příkaz na základě zákona o ochraně životního prostředí, aby na 72 hodin "přestala vyluzovat jakékoli nepřípustné zvuky včetně ječení, hlasitého sténání, klení a zvyšování hlasu".

Pětačtyřicetiletý MacKenzie připouští, že jsou s Jessie trochu hlučnější, ale sousedi prý klidně mohli přijít zaklepat na jejich dveře a poprosit je, aby se ztišili, místo aby volali policii. "Je to hlavně Jessie, kdo je hlučný," řekl. "Náš průměrný sex trvá obvykle čtyři až sedm hodin průměrně pět nocí v týdnu," dodal s tím, že stížnosti považuje za "podlé a bizarní".

Autoři: ,

Kdy dát dětem první kapesné a kolik?
Kdy dát dětem první kapesné a kolik?

Kdy je vhodný čas dávat dětem kapesné a v jaké výši? To jsou otázky, které řeší snad každý rodič. Univerzální odpověď však neexistuje. Je ale...