Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Britney Spears prohrála soud o děti

Magazín

  22:58
Los Angeles - Po nepovedeném pokusu o comeback se bývalá 'popová princezna' Britney Spears musí vyrovnat s dalším nezdarem. Prohrála první fáze sporu o opatrovnictví synů, které má s bývalým manželem.

Pokus o comeback. Britney Spears na MTV Video Music Awards. foto: ČTK

Americká zpěvačka Britney Spearsová musí předat své dva syny do péče bývalému manželovi Kevinu Federlinovi. Verdikt soudu platí od středy do dalšího rozhodnutí, informovala agentura AP.

Exmanžel někdejší popové princezny, proslulé v poslední době spíše různými skandály, se tak bude starat o dvouletého Seana Prestona a ročního Jaydena
Jamese. Právě opatrovnictví synů je předmětem soudní bitvy, kterou pětadvacetiletá Spearsová vede s Federlinem.

Zpěvačce se v poslední době příliš nedaří. V procesu jí mohlo uškodit i to, že byla před deseti dny obviněna z řízení auta bez platného řidičského oprávnění a z nabourání vozidla a opuštění místa nehody. Spearsová, která si letos na jaře pobyla na detoxikační klinice, se musí kromě toho dvakrát týdně podrobit namátkovým testům na léky a alkohol.

Bývalý idol dívek chystá na listopad nové album, první za poslední čtyři roky. Nedávno se však Spearsové nezdařil comeback na předávání cen MTV. Kritici její výkon naprosto ztrhali.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!