Pátek 5. června 2020svátek má Dobroslav 17 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Britům trhá srdce nepolíbená Skotka

Nezaměstnaná Susan Boyleová ohromila Brity | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nezaměstnaná Susan Boyleová ohromila Brity |

LONDÝN Britové mají svého dalšího mediálního mazlíka. Nezaměstnaná Susan Boyleová, která dobrovolně pomáhá v kostele, nadchla při svém vystoupení v televizní soutěži Britain's Got Talent porotu i diváky. Klip s vystoupením sedmačtyřicetileté Skotky už na internetových stránkách YouTube vidělo přes pět milionů lidí.

Boyleová, která o sobě tvrdí, že nikdy nedostala polibek, sklidila nejprve posměch, když porotě sdělila, že se chce stát profesionální zpěvačkou. Posléze ale přísnou porotu ohromila vzletnou interpretací písně I Dreamed a Dream z muzikálu Bídníci.

Podívejte se na klip se Susan Boyleovou

Zpěvačka z Blackburnu v západním Skotsku porotu natolik uchvátila, že běžně velmi jízlivý porotce Simon Cowell označil její zpěv za "výjimečný" a další z porotců Piers Morgan prohlásil, že "úžasné" vystoupení Boyleové bylo "největším překvapením, jaké jsem za tři roky této soutěže zažil."

Podívejte se, jak zpívá Paul Potts

První díl nové série soutěže Britain's Got Talent sledovalo v sobotu večer 11,4 z 60 milionů Britů. Ostrovní bookmakeři Boyleovou hned označili za favoritku na vítězství.

Skotka je jednou z podceňovaných osobností, které si získaly srdce britské veřejnosti. Prvním vítězem soutěže se stal v roce 2007 skromný prodavač mobilních telefonů Paul Potts, který nadchl interpretací árie Nessun Dorma. Po úspěchu v soutěži podepsal nahrávací smlouvu s Cowellovou společností a stal se celosvětovou hvězdou.

Premium

Bubeník z Mandrage: Víťa sebral odvahu, kterou nikdo z nás nenašel a rozsekl to

Nezaměstnaná Susan Boyleová ohromila Brity | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Na bicí hraje od svých devíti let. V deseti s kamarádem Víťou Starým založil kapelu Mandrage, která se za devatenáct...

Premium

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

Nezaměstnaná Susan Boyleová ohromila Brity | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Premium

Leoš Mareš: Není to jen o talentu, ale o schopnosti si peníze udržet

Nezaměstnaná Susan Boyleová ohromila Brity | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Krach, zhroucení, deprese, obavy o budoucnost a pátrání po smyslu vlastní existence. To jsou emoce, které v těchto...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!