5. února 2010 10:02 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Číňanka chce vypadat jako Jessica Alba, aby získala zpět partnera

Číňanka, která se chce podobat herečce Albaové. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Číňanka, která se chce podobat herečce Albaové. | foto: Reuters

ŠANGHAJ Jednadvacetiletá Číňanka plánuje podstoupit náročnou plastickou operaci, aby vypadala jako americká herečka Jessica Albaová. Doufá, že si tak získá zpět svého bývalého přítele, který je velkým fanouškem této celebrity.

Žena, která se představila jako Siao Čching, uvedla, že její vztah s 28letým mladíkem trval 18 měsíců. Její přítel byl prý Albaovou přímo posedlý. Měl vyzdobený byt jejími fotkami a neustále o ní mluvil. Dokonce Siao Čching koupil paruku, aby mu herečku připomínala.

Před měsícem se s ním rozešla, protože už nechtěla jeho posedlost snášet.

Číňanka, která se chce podobat herečce Albaové, a její poradkyně.

Nyní ji však chybí a chtěla by ho zpátky.

"Když jsem se rozešla s přítelem, byla jsem velmi smutná. Přátelé se mě snažili utěšit, ale nepomohlo to. Tak mi poradili, ať si nechám udělat plastiku, abych vypadala jako ona (Jessica Albaová)," řekla Siao Čching pro Reuters na klinice plastické chirurgie v Šanghaji, kde chce tento zákrok podstoupit.

Herečka Jessica Alba.

Zástupce kliniky uvedl, že bude zapotřebí několika operací, ale že je vykonají zdarma jako ukázku svého umění.

Ředitel nemocnice Ťiang Šan však dívku vyzval, aby se nad svým přáním ještě vážně zamyslela. "Kdyby chtěla vypadat lépe než nyní, ... myslím, že jí můžeme splnit, co si přeje. Pokud však chce vypadat zcela jako Jessica Albaová, domnívám se, že není spokojená především sama se sebou, a v tom případě by se měla poradit s psychologem," konstatoval ředitel.

Číňanka, která se chce podobat herečce Albaové.

"Pokud mě (expřítel) nebude chtít ani po této operaci, tak další pokusy už vzdám. Začnu v životě zase nanovo," prohlásila dívka a dodala, že se před definitivním rozhodnutím ještě poradí se svou matkou, kterou navštíví v době oslav nového lunárního roku.

ČTK, Lidovky.cz

České ženy jsou na rodičovské nejdéle, návrat do práce mají nejtěžší
České ženy jsou na rodičovské nejdéle, návrat do práce mají nejtěžší

V Česku máme jednu z nejdelších rodičovských vůbec. Matky dvou dětí stráví doma průměrně 6–8 let, přestože by se mnohdy chtěly vrátit do práce dříve. Jaké jsou u nás rozdíly v rodičovské oproti ostatním evropským zemím?