15. dubna 2013 13:36 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Háky a latex. Hell party připravila epickou show na téma strach

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 2Diskuse
K show patří i neobvyklé zdobení. Náhrdelník přichycený ke krku účinkující drobnějšími háky připomínal trnovou korunu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy K show patří i neobvyklé zdobení. Náhrdelník přichycený ke krku účinkující drobnějšími háky připomínal trnovou korunu | foto: Alena Pecháčková, Lidovky.cz

PRAHA V pořadí sedmá Hell party známá také jako nejhrubší party ve městě se letos konala poprvé v klubu Roxy. Jejím námětem byl strach ve všech možných podobách. Epická show v sobě spojila tělesnou modifikaci, zavěšování na háky i módní přehlídku oblečků, které byste si do práce nevzali.

Hell party je velkolepý večírek pro příznivce piercingu, tetování a dalších forem zdobení těla. Na své si tak přišli i fandové latexu a fetishe. Během večera se odehrálo pět show, jejichž součástí bylo suspension neboli zavěšování lidí za kůži na háky. Tématem letošní party byl strach, inspirovala se také hororovými postavami a filmy.

Během prvního vystoupení naladily publikum slečny módní přehlídkou nazvanou Necromance, oděvy a doplňky během ní představila značka Myobsession. Show Rozcestí, která v sobě spojila moderní cirkus, varieté i zavěšení na háky. Následovalo vystoupení Hellraiser, které se inspirovalo stejnojmenným hororem z 80. let a show Vymítač a Modern Primitives.

Příprava na zavěšení po aplikaci háků (show Hellraiser)

Příprava na zavěšení po aplikaci háků (show Hellraiser)

  • 2Diskuse
Alena Pecháčková

Autor

Alena Pecháčkováalena.pechackova@lidovky.czČlánky

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám
Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala pusu ještě před tím, než nás ošlehá vítr. My jsme jen zakouleli očima a chtěli mít tuhle proceduru co nejrychleji za sebou. Ale jak se říká, maminka má vždycky pravdu.

Najdete na Lidovky.cz