Pondělí 4. března 2024, svátek má Stela
130 let

Lidovky.cz

Karel Gott má třetí dceru

Magazín

  12:56
PRAHA - Šestašedesátiletý zpěvák Karel Gott se stal otcem třetí dcery. Jeho přítelkyně Ivana Macháčková mu dnes ráno v Praze porodila holčičku. Jmenuje se Charlotte Ella Gottová. Zpěvák informoval média prostřednictvím SMS zprávy.

Charlotta se narodila v 06:29, vážila 3,28 kilogramu a měřila 51 centimetrů. Třicetiletá maminka i dcera jsou v pořádku. Zpěvák má z předchozích vztahů dvě dospělé dcery - dvaatřicetiletou Dominiku a osmnáctiletou Lucii. Ženatý však nebyl ani jednou.

Několikanásobný Zlatý a Český slavík se drží na špici pop-music téměř půl století. Vyučil se elektromontérem v ČKD v Praze-Vysočanech. Po amatérských začátcích v kavárnách Alfa a Vltava začal v roce 1959 zpívat s orchestrem Karla Krautgartnera. Rok nato byl přijat na Státní konzervatoř v Praze, kde vystudoval operní zpěv. Gott má na svém kontě téměř 150 dlouhohrajících zvukových nosičů. Také rád maluje. Při jeho prodejní výstavě v květnu 1999 v Praze byl například obraz Obdiv a závist prodán za 1,4 milionu korun.

Autor:

Potkejte se s námi o víkendu v Brně! Rozdáme přes 1000 produktů k testování
Potkejte se s námi o víkendu v Brně! Rozdáme přes 1000 produktů k testování

Na brněnském výstavišti proběhne od čtvrtka 29. února do soboty 2. března veletrh ProDítě. Najdete tam přehlídku kočárků, autosedaček a dalšího...