Neděle 3. prosince 2023, svátek má Svatoslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Krokodýlovi na Ukrajině zvoní v břiše mobil, majitelka ho chce zpátky

Magazín

  12:57
KYJEV - Zatímco si krokodýl v pohádce Peter Pan spokojeně žije s budíkem v břiše, když pomineme nemilou skutečnost, že ho vždy prozradí, jeden krokodýl na Ukrajině takové štěstí nemá.
Krokodýl (ilustrační foto)

Krokodýl (ilustrační foto) foto: Shutterstock

Čtrnáctiletý krokodýl Geňa v oceanáriu v Dněpropetrovsku začal minulý měsíc odmítat jídlo a choval se netečně. Chovatelé po čase s údivem zjistili, že mu v břiše zvoní mobilní telefon. Ten nebohému zvířeti "naservírovala" jedna návštěvnice, které při focení vodního predátora upadl do vody.Od té doby telefon nic nechápajícímu krokodýlovi občas v břiše zazvonil. Majitelka telefonu Rimma Golovková trvá na tom, že chce zpátky svoji SIM kartu, protože obsahuje její fotografie a důležité kontakty.

Krokodýl se zřejmě bude muset podřídit jejímu přání. Tento týden bude převezen na veterinární kliniku a zrentgenován, aby se zjistilo, zda má telefon stále ve svých útrobách. Operaci ale lékaři považují až za úplně poslední řešení.

Autoři: ,

Rychlá večeře i party hit: Jak chutná finger food od Nowaca?
Rychlá večeře i party hit: Jak chutná finger food od Nowaca?

Mražené produkty od Nowaca jsou navrženy pro snadnou a rychlou přípravu. Jsou tak naprosto ideální, když k vám přijde nečekaná návštěva nebo už...